Stíny smrti - Série 2 (2015) (séria)

Vražda na útese (S02E03)

(epizóda)
  • Česko Vraždy na útesu (viac)

Etretat je pokojné prímorské mestečko v Normandii, známe svojimi vysokými útesmi. Pod nimi jedného dňa nájdu telo Gilberta Maréchala, miestneho váženého občana. List na rozlúčku naznačuje, že išlo o samovraždu, vyšetrovanie však poukazuje na niečo iné... (STV)

kolemjdouc

Vzhledem k tomu ,že Sklenaříková strávila na mole desítky let tak to i bylo vidět na výkonu.Ale snažila seJak někdo píše dole scénář byl docela mišmaš.A podle mě se v tom ztrácel i režisér. ()

papilon395

Solidní detektivka se svižným dějem, který se v poslední třetině začne zdát překombinovaný. Překvapil mě dobrý herecký výkon Adriany Sklenaříkové, pro mě nejuvěřitelnější postavy z celého obsazení. ()

Vesecký

Průměrná detektivka, která nezarmoutí a v pohodě se na ni dívá, i když se přiznám, že vztahy v rodině toho zavražděného byly místy trochu nepřehledné. Hereckým výkonem na sebe upozornil snad jen Bruno Madinier, jinak to byla šeď včetně te naší modelky Sklenaříkové-Karembeuové. Na film je příliš vysoká tyčka, těžko k sobě hledá partnera, nijak pohledná. Na detektivku se vůbec nehodila. ()

kersten

Tiež som pri tom zaspala, ale nebolo to až také hrozné, ani Sklenaříková nebola celkom najhoršia, taká normálna, vyzerala dobre tak čo, ostatné sa stratilo, ako bežný francúzsky film. To len my moc pozeráme kriticky na Sklenaříkovú ako na neherečku a od toho sa vyvíja hodnotenie. ()