Svérázný miliardář Gideon Reeves je inovátorem ve světě technologií. Jednoho dne je při přepadení obchodu zastřelen jeho asistent. Gideon se rozhodne nabídnout své technologie 13. okrsku, aby případ vyšetřil. Má však jednu podmínku. Musí se stát jejich vedoucím... (TV Prima)

MickeyStuma

Začalo to dobře. Celé se to vyznačuje razantností, patřičné energie a žánrově typické popcornové zábavě. High-tech hračičky hrají na celé koncepci prim. V žánru akčního thrilleru to má potenciál. ()

Vxxx

Nemyslím si, že je to něco, s čím bych chtěla ztrácet čas. Pilot byl sice docela zdařilý, ale i tak to vypadá na tuctovku. Během příštích 5 dílů se začne řešit soukromí postav a stane se z toho jen další obyčejná kriminálka s jedním zlodějíčkem na díl. Až se seriál začne blížit mé předpovědi, přestávám sledovat. Na příští díl ale asi ještě mrknu. 3* ()

RedRose

dobrej casting ;-) většinu hlavních postav známe z jiných seriálů, takže někdo snaživě vybíral... téma zajímavé a pilot navnadil... záleží co z toho nakonec vyleze... v pilotu byl zmíněn Knight Rider, takže uvidíme :-) ()

faborka

Vlastně ani nevím za co dávám tu jednu hvězdu. Nesympatický miliardář, jeho podivná a směšná a polonahá technická "náměstkyně", latinoamerická policistka (bude románek?). Nudné, klišovité a nic nového nepřinášející. Seriál vysílá FOX, takže to po první řadě stejně zruší - aspoň v to doufám. Díl od dílu klesá sledovanost a nic tomu zřejmě nezabrání. Dále se dívat nebudu. ()

Tuzinho

Za první díl dávám 4* především z důvodu, že pilot se zaobírá něčím, k čemu dospějeme brzy i v ČR. Neustále se snižují početní stavy u policie, že časem nastane chvíle, kdy prostě nikdo nepřijede. Hraní s moderní technologií se mi líbí. Bohužel jsem postrádal takové to "drama", uvidíme jak se další díly s akcemi poperou. Šanci tomu rozhodně dám, tak snad si bude držet stejné tempo. ()