Bangles Greatest Hits

(video kompilácia)
všetky plagáty

Susanna Hoffs (kytara, zpěv), Vicki Peterson (kytara, zpěv), Michael Steele (basová kytara, zpěv) a Debbi Peterson (bicí, zpěv) vytvořily v Los Angeles v osmdesátých letech úspěšnou dívčí poprockovou formaci. Po jejich prvním rozpadu bylo v roce 1990 uvedeno na trh kompilační album s názvem Greatest Hits, které obsahovalo 14 největších hitů skupiny. Následně vydaný stejnojmenný video film obsahuje těchto devět skladeb ve formě videoklipů:
1. Hero Takes a Fall
7. In Your Room
8. Eternal Flame
9. Be With Y (petaspur)

Jara.Cimrman.jr

Pro holky s kytarami jsem měl vždy slabost a Bangles měly to štěstí, že hrály v době, kdy jsem mladicky hltal úplně všechnu hudbu a vzrušilo by mne i mnohem méně dráždivé hudební těleso. Osmdesátkovou kariéru Bangles jsem zkrátka sledoval v přímém přenosu od rozverného pouličního klipu Hero Takes a Fall, přes taxikářské hádaní se Spockem v Going Down to Liverpool, úžasnou hitovku Manic Monday, převážně černobílou koncertní pohodovku If She Knew What She Wants, koncertně faraónskou vypalovačku Walk Like an Egyptian, zmatené cestovatelské zesměšnění Lionela Richieho ve Walking Down Your Street, hypnotickou hippie šlehu In Your Room, plážový oplodňovák Eternal Flame až k svižnému koncertnímu kroucení zadků v Be With You. Já jsem tomu vlastně původně chtěl dát čtyři hvězdy, ale nostalgie je potvora a když už jsem si ty klipy připomněl, tak je to bez kompromisu za pět. ()