Lego Scooby-Doo a strašidelná dovolenka v Hollywoode

• Česko Lego Scooby: Strašidelný Hollywood (viac)

Scooby a Shaggy sa zúčastnia súťaže v jedení hamburgerov a vyhrajú. Prvou cenou je zájazd do Hollywoodu, kam vezmú aj svojich kamarátov - Freda, Velmu a Daphne. Po príchode idú na prehliadku krachujúcich Brickton Studios, kde sa natáčali slávne horory a filmy o príšerách. Pri bráne ich privíta mladý študent, ktorý je tam zamestnaný ako chlapec pre všetko. Počas prehliadky sa na scéne objavia filmové príšery a Scooby-Doo a jeho kamaráti na vlastnej koži spoznajú, čo je to strach. Fred dostane nápad, že zostrihá zábery, ktoré zaznamenali bezpečnostné kamery. Hororový film má obrovský úspech a štúdiá pána Bricktona sú zachránené. (TV Markíza)

MM_Ramone

Dánska stavebnica Lego patrila počas môjho detstva medzi moje najobľúbenejšie hračky. S legom som strávil dlhé hodiny. Fakt ma to bavilo. Zato animované dobrodružstva psa Scooby Doo a jeho kamarátov ma nikdy nevedeli zaujať. Mám rád strašidelné príbehy, no za mlada som ku Scoobymu vôbec neinklinoval. Nebavilo ma to. Avšak kombinácia Scoobyho s jedinečnou animáciou v lego štýle ma potešila. Pri snímku "Lego Scooby Doo: Strašidelný Hollywood" som sa dobre pobavil. *** ()

JenomDominik

Takovej lepší ale obyčejnej příběh Scoobyho, v lego kabátku.. nataženej z 20 minut na 75... Ale zase nebylo to úplně špatný, líbí se mi ten humor lego filmů. 3* (50%) ()

Renie42

Nemůžu říct, že by to bylo tak špatný, ale super ani náhodou. Nevadí mi, když postavy, které znáte, předěláte na lego, vtipné jsou ty scény, jak si vyměňují vlasy a nebo i hlavy a takové to cvakání při chůzi. Takový typický příběh jako z klasických dílů, prostě průměr. ()