JohnMiller

Mňa naopak až tak nezaujíma vývoj postáv ako tuto kolegov, pokiaľ to bude mať stále tak silné surrealistické nápady a spracovanie. Prekvapilo ma, že sa dali dokopy vedľajšie postavy aby sa dostali k hlavnej.. Mŕtva manželka, Leprikon a ten moslim o ktorom som si myslel, že je džin ale v tejto časti tvrdil, že džina hľadá. Už zostáva iba černoška ktorá pojedá svoje sexuálne obete, a budeme mať akú takú predstavu o všetkých postavách. ()

Belatris odpad!

Prázdný díl, posun v příběhu nula, vystavět celou epizodu jen na tom, že jsme poznali dalšího boha k zrekrutování, je zoufale málo. A snaha vykompenzovat to vizuálem je pro mě málo, v tomto případě tedy. Nuda k uzoufání. Čím dál víc se ukazuje, že jde o hodně špatně udělanou adaptaci, která nefunguje. ()

tron

Začína to dostávať grády. Sedela raz v taxíku mŕtvola, džin a írsky leprechaun a... začína sa to možno ako vtip, ale je z toho výborná epizóda. Stále mi pár vecí vadí, ale hrozne sa mi páči, čo so svojou postavou stvára "hrdzavý bobor" Pablo Schreiber. Príjemne ma prekvapilo tiež to, že z toho začína byť veľmi sympatická road movie - interakcia medzi trojicou postáv v taxíku je fakt zaujímavá. ()

Necrotongue

Předchozí díl jsem pochválil, ale v této epizodě se jaksi zastavil čas. Příběh se prakticky nepohnul z místa, pokud nepočítám přesun mezi státy, objevil se další bůh, ale dlouho se nezdržel a hodně se jezdilo auty, asi proto, aby mohli tvůrci vykázat alespoň nějaký pohyb. ()

• Ve scéně, kde dav lidí střílí salvy do nebe, vidíme padat prázdné nábojnice k nohám zůčastněných. Avšak některé nábojnice mají stále v sobě projektil. (MatyasF)