The Rezort

• Španielsko Generación Z (viac)

'Rezort' je oblasť na jednom z ostrovov, kam prevažne mladí ľudia cestujú za zábavou. Nie je to však kvôli krásnym plážam či nočným oslavám, ale možnosti otočiť zbraň na "živé" terče v podobe nemŕtvych. Pred niekoľkými rokmi svet zachvátila vojna so zombie, ktorú "človek" vyhral, pričom tamojšie miesto je poslednou oblasťou, kde dané stvorenia môžete vidieť a užiť si s nimi trošku "zábavy". Na celý 'Rezort' z hľadiska bezpečnosti návštevníkov dohliada počítačový bezpečnostný systém. Presnejšie, dohliadal, do určitého okamihu... (*CARNIFEX*)

JASON_X

Ostrovní rezervace se zbytkem přeživších zombií po jakési rozšafné celoplanetární zombiádě. Pokud máte prachy a chuť, nebo pokud vám to předepíše váš obvoďák v rámci vaší psychoterapie, můžete si sem zaletět na takové adrenalinové zombiesafari a trochu si zastřílet na živé terče. Až potud zápletka v pohodě a já se těšil na vydatnou porci pokleslé a zvrhlé zábavy plnou mých oblíbených zombiáckých šablon a stereotypů. Ovšem scénář si vzal do parády nějaký za.raný sluníčkář a namísto relaxační lobotomizované zabijačky diváka otravuje moralizujícími žvásty o porušování zombijských práv a svobod a ještě si navíc otře svoje slizké pseudohumanistické pysky o jakousi tamní "uprchlickou krizi", na kteréžto slovní spojení já ovšem v současnosti reaguju vztekle jako býk na muletu. A debilně rozskákaná a švenkující ručka mi velmi urychlila rozhodování mezi dvěma a třemi, respektive žádné dlouhé rozhodování vlastně nebylo. ()

Yoshitsune

Zombíky mám rád, sou to jedni z nejlepších záporáků v hororech a tenhle nápad, nebyl špatný, jenom špatně zpracovaný. První polovina je doslova ubíjející, ta druhá je už o něco zajímavější, ale neni to žádný Romero, Fulci nebo Carpenter i ten se s nákazou dokázal lépe popasovat. Gore neni vyloženě špatný a masky taktéž, ale neni to zase žádný zázrak. Z postav mně nejvíc bavil Archer, který s jednou kulkou dostane deset zombíků. Docela zklamání, ale né zase nijak velké. ()

TomX2

Soundtrack celkom ujde, vizuálna stránka miestami tiež a masky nie sú zlé, no to je asi všetko. Z postav ma zaujala maximálne jedna a aj to len kvôli tomu, že ma narozdiel od ostatných vyložene nesrala. Väčšina hercov ani nie je úplne schopná a na niektorých je vidieť, že z filmu majú možno tak srandu. Samotná zombie zápletka taktiež nemá čo ponúknuť, film sa motá do samých možných stereotypných klišé, scenár je jeden veľký odpad a dokonca to ani nedokáže na chvíľu zabaviť. Film sám o sebe trash není, každopádne má k tomu veľmi blízko a je prinajlepšom katastrofálny. ()

Morholt

Nápad je v rámci žánru docela dobrý. Sice jsem asi nebyl sám, kdo si občas vzpomněl na Jurský park, ale mám pocit, že ta inspirace je tady vlastně přiznaná a o to víc mě bavila. Problém jsem neměl ani se samotným krosením a policejní střelnice mě vyloženě pobavila. Co se týče gore, tak toho sice mohlo být víc, ale to se dá překousnout i díky solidním maskám slušnému tempi a výbornému obsazení. Přítomnoost poměrně známých tváří potěšila. No a co mě nejvíc dostalo byl konec, který docela vtipně reagoval na současné dění, ačkoliv si nejsem jist, jestli to byl od tvůrců záměr. Líbilo. 70% ()

ARI50

Dost zajímavý nápad ostrov kde se můžete vyřádit nad nemrtvými čili zombie masakr, no herci byli akorát vhodní do filmu, ostrov v pohodě ale celkový příběh mě nebral film to mohl být nezkutečně dobrý což chtělo to do toho dát mnohem více, škoda rejža bunkru tentokrát jemně zklamal, přesto malá spokojenost je. ()