Timecode

(festivalový názov)
  • Španielsko Timecode
Krátkometrážny / Dráma
Španielsko, 2016, 15 min

Luna a Diego pracují jako ostraha podzemního parkoviště. Diego má noční směny, Luna denní... (Festival krátkých filmů Praha)

kaylin

Hezká španělská rozpustilost, která dovede zaujmout svým nápadem a okouzlit diváka. U tohohle filmu ani moc nepochybujete o tom, proč byl nominován na Oscara za krátkometrážní hraný film. Snímek "Timecode" má svoje kouzlo a jsem si jistý, že si najde diváky, které doslova omráčí svou atmosférou. ()

Cimr

Pro mě jeden z nejsilnějších filmových zážitků 43. Letní filmové školy. Během 15 minut jsem se stihnul bavit, smát, dojmout, brečet, být napjatý, vystrašený i překvapený. Tedy taková škála emocí, kterou kolikrát nezažijete ani u filmu, co je 10x delší. Opravdu velká radost a velké doporučení. ()

Frajer42

Velice milá a hravá záležitost. Bez upozornění to pořadatelé festivalu šoupli jako předskokana k hlavnímu filmu, čímž mě lehce zmátli. Hlasitě se smálo kompletně celé kino. Krásný návod, jak si zpříjemnit stereotypní práci hlídačů se skvělou pointou. ()

horovska

Příběh téměř beze slov. Krásná hříčka s vtipnou pointou.... Tak si představuji krátký film. Muž a žena, kteří se potkávají jen při předávání služeb podzemního parkoviště spolu začnou komunikovat prostřednictvím kamer a tance. Oskarové filmy Uherské Hradiště 2017. ()