Detektiv Jack (SAMUEL L. JACKSON) se při pátrání po ztraceném dítěti nešťastnou náhodou stává rukojmím prchajících bankovních lupičů. Hlídáním zajatého policisty je pověřena půvabná milenka šéfa gangu Erin (MILLA JOVOVICH). Mezi oběma se začíná rodit zvláštní vztah, kterým se Jack zaplétá do nebezpečné hry. Může věřit Erininým citům nebo se stává obětí chladnokrevné manipulátorky toužící po penězích? (oficiálny text distribútora)

rublik05 odpad!

Nuda, to je slovo, které tento snímek dokonale vystihuje. Zápletka neuvěřitelně slabá, v podstatě o ničem. Díky chabému scénáři jsou i herecké výkony relativně chabé. Od tak slibného obsazení jsem čekal daleko víc. Tohle je prostě šílený propadák a upřímně jsem byl rád, že jsem tak nudný a nezáživný film dokoukal do konce. 0/10. ()

lennyd

Detektiv Jack Friar (Samuel L.Jackson) slíbí své sousedce, že najde jeji uprchlou dceru. Shodou okolností narazí na bandu, která se právě chystá vyloupit banku, a oni se naopak domnívají, že on jde po nich. Jack se stává jejich zajatcem, a tím se rozehrává hra o čas, protože si Jack musí v pravidelných intervalech píchat inzulín. I uvnitř bandy to skřípe, a Erin (Mila Jojovich) se nad detektivem smiluje.... Uh, po vcelku zajímavém začátku se jakoby celý film zastaví, a začne se tuze vléct. Chemie mezi Erin a Jackem prostě nefunguje (i když ona hra na cello je docela .. ehm .. zajímavá). Samuel L. Jackson je (jak známo) schopnej zahrát jakoukoliv roli, a Jojovich nepřekvapí (i když Leelooo z Pátého elementu je už dávno pryč). Takže jediné co mně kapku zaujalo byl Hoop, docela slušnej magor - nechtěl bych ho potkat :) ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +občas napínavé a celkově docela absurdní zvraty -není to moc záživné, skoro bez hudby, děj se pomalu plouží/// Od tohoto filmu jsem očekával trošku víc. Těšil jsem se na obsazení a na film jako takový. Zklamání není velké, ale zážitek z filmu je téměř nulový. Špatný scénář, ubohá réžije, herci se taky kdovíjak nepředali. Zítra nebudu vědět na co jsem to koukal, tak vlastně ani nechápu proč to hodnotím tak vysoko. Možná mě to něčím zaujalo, jinak nevím./// Celkem 43%/// ()

DEXTER099

Říkal jsme si,že to má sice menší hodnocení,ale přeci jen mě většinou filmy se Samuelem (až na ty nové) nezklamali,ale toto opravdu byla nuda a délce filmu by slušelo maximálně 80 minut.Příběh o tom jak se jeden policajt dostal nechtěně do rukou únosců ,kteří dělají jednu divnou věc za druhou mě opravdu neuspokojila a nikomu tento film nedoporučuji .Za mě celkově 40 % a dvě hvězdy. ()

Fiftis

Režisér Bob Rafelson je rovnako neznámy ako Hra o čas, no myslím si, že natočil len slabý béčkový film, do ktorého sa absolútne nehodil herec formátu Samuela L. Jacksna a herečky Milly Jovovich. Myslel som, že keď počujem také zvučné mená ako Samuel L. Jackson a Milla Jovovich, tak sa dočkám slušného hereckého prevedenia oboch hercov a rovnako dobrého filmu. Ku kladom filmu určite patrí vzťah medzi Jackom a Erin, ktorý sa zrazu začal rozvíjať a už som si povedal super, konečne prídu lepšie minútky a možno aj nejaká zápletka. Nesplnilo to ale moje očakávania. Aspoň že tá Milla je tak neuveriteľne sexy a to môžem povedať aj teraz po 11 rokoch od premiéry tohto filmu. ()

• Pokud má pacient hypoglykemický záchvat, znamená to nízkou hladinu cukru v krvi a tělu je tak nutné dodat právě cukr. Pomeranč, který ve scéně figuruje, je správným řešením, dávka inzulinu však stav naopak ještě zhorší. (Terva)
  • Během jízdy, kdy se Jack (Samuel L. Jackson) dostane do hustého provozu, dá na střechu přísavný červený maják. V několika dalších záběrech však maják chybí. (Terva)
  • Snímek byl natočen na motivy povídky "The House on Turk Street" Dashiella Hammetta. (Terva)