Berlínská mise - Série 3

(séria)
USA / Nemecko, (2018–2019), 8 h 40 min (Minutáž: 48–55 min)

Tvorcovia:

Olen Steinhauer

Rhys Ifans, Richard Armitage, Leland Orser, Keke Palmer, Ismael Cruz Cordova, Michelle Forbes, James Cromwell, Mina Tander, Katarina Cas, Julian Kostov (viac)

Ouwen

Naneštěstí spoustu cliffhangerů a čtvrtá série nebude. Největší problém je jednoznačně SPOILER: v absenci Armitageho, kterej kvůli soukromí a úmrtí své matky, nedostal příliš prostoru a je jasné, jak jeho charakter skončil. Máme tu však náhradu v podobě Ismaela Cruze. Viděl jsem ho v Ray Donovan a přišel mi otravnej. Ale zde působí fantasticky. Všechny obavy spláchl už v prvním díle, kdy se solidně předvedl ve výborné bitce a po celej seriál odvádí fakt tvrdou práci. Bojuje, zašpiní se, střílí, sem tam hláškuje a působí drsně. Hector se též objeví na chvíli a téma se točí okolo Estonska. Koukalo se mi na to prostě dobře, opět rád vidím tu partu pohromadě, ale scénář je hodně mizernej, nedodělanej a tvůrci nevěděli jak to bez hlavní star utvořit. Jsem nadšený ze soubojů, je jich zde dost i když některé se odehrávaj ve tmě a jsou hůř natočený, ale třeba hned první fight a takovej mini fight v bytě s následnou přestřelkou, kde se předvedl agent Specnaz ve mě vyvolali solidní vzrušení. Chválím herecký výkon nádherné Miny Tander a Orsera, ale je škoda, že to působí tak neúplně. Měli počkat až se Armitage dá dohromady v osobním životě, odložit to a dát to pořádně dohromady. Takhle to působilo jako polotvar, víc založený na akci, než na děj a silnou dějovou linku. K tomu skutečnost, že další série nevznikne. Jo jsem nasranej. Hodně. ()