Nový seriál z dílny AMC vypráví příběh dvou nejlepších kamarádů, kteří se životem protloukají, jak se dá. Jejich společným zájmem, jak se zabezpečit a realizovat, je vedení a provozování restaurace v jejich milovaném Bronxu. Tommy Moran (David Schwimmer) je zodpovědný otec, který pro blaho svého potomka je ochoten jít přes mrtvoly a manipulovat s kýmkoliv tak, aby dosáhl svého. Dion Patras (Jim Sturgess) je spíš pravým opakem. Svéhlavý floutek, který je zapletený s newyorskou mafií. Oba dva tak každý den nastavují svůj krk v boji za žití svého snu. Žít svůj sen však není nic lehkého, především stojí-li proti vám nekorektní konkurence, zkorumpovaní úředníci, newyorská mafie a problematičtí hosté. (geklon)

TV spot

Fiftis

V prvom rade musím upozorniť všetkých čo sa chcú pozrieť na tento seriál na 2 podstatné veci. Prvá vec je, že musíte rovnako ako ja dať tomuto seriálu šancu po pomalom rozjazde prvej časti a tá druhá vec je, že toto je jeden zo seriálov, ktorému chýba koniec, kvôli predčasnému zrušeniu seriálu a končí v cliffhangeri jak sviňa. Rovnako to vie nasrať ako pri zrušenom seriáli V (2009). Takže koniec si môžete len domyslieť. A z toho je fakt do plaču, pretože sa to skoro každou časťou zlepšovalo. Dokonca mi bude chýbať aj Intro (po hudobnej stránke). David Schwimmer ťahá 50% celého seriálu ako sa len dá, no na 2.sériu to nestačilo. Je skutočne smutné, keď vám tvorcovia nenatočia aspoň 1 časť ďalšej série kvôli ukončeniu. To je akoby ste sa milovali s najsexi ženou a v tom najlepšom sa oblečie a odíde. Každopádne seriál môžem odporučiť a tých 10 častí sa dá zhltnúť aj za deň. PS: (s01e10) je pekné že aj v Bronxe vedia, že existuje Slovakia. ()

Matulko_

Nedá sa povedať, že by Trivio bolo zlé, ale ani sa nedá povedať, že by bolo úplne dobré. Zo začiatku máte pocit, že každý kuchtichtivý divák si príde na svoje, lebo dej bude pravidelne prekladaný scénami z chutného varenia, občas dáke to someliérske intermezzo, jednoducho také sprestrenie medzi bežnou seriálovou tvorbou. Ale táto tendencia sa nejako po prvých dieloch vytratí. Inokedy chcú navodiť komické scény ľahkú atmosféru sitcomu, ale čo chvíľa ich zase vystriedajú vážne situácie, v ktorých by ste „sitcomové“ odľahčenie hľadali len márne a celé to dostáva arómu akéhosi televízno-dramatického odvaru. A tak to ide stále ďalej a vy neviete, či je hlavný záporák komický naschvál, alebo nechtiac. Pritom podobné rozpory nachádzate skôr, či neskôr, pri polovici postáv. Feed the Beast je jednoducho iné, niekedy na dobrotu, inokedy na škodu. Počkať, on je to remake? ()

Morholt

Kriminálka řízlá kulinářským řemeslem a vztahovým dramatem, která má nápad, slušně, byť poněkud rutinérsky napsané postavy a sympatické obsazení. Poněkud horší je to s tempem vyprávění, které po výborném rozjezdu přejde do silně kolísavého módu, což je občas hodně otravné. Jako další negativum vidím přemíru flashbacků, kterými si občas režie vypomáhala, když nevěděla kudy kam, což se dělo na můj vkus příliš často. Sice to nejsou věci, které by sledování vyloženě znechutily, ale na celkovém dojmu se odrazit musí. Je to dobré, nicméně sledování druhé řady si asi rozmyslím. 65% ()

Cibulka_C

Z jakého důvodu se to rozjede až v sedmém díle je mi záhadou. 🥲 Počátek velmi basic kulinářská beseda. Ale! otevřený konec je za mě zvolený velmi dobře, téměř jakoby tvůrci tušili, že druhou sérii úplně nezvládnou. Poslední díl velmi překvapil, hlavně teda tím, že Američané vůbec vědí, že existuje něco jako Slovensko xd. @_schwim_ dělá tak 79 % celého seriálu, za čož moc děkujeme a posíláme klíčenku, ale jinak takový normální průměr? 😏 ()

Esinti

Jak by to vypadalo kdyby si Zdenda Pohlreich ujížděl na kokainu, měl nevyřízené účty s mafií a rozhodl se založit luxusní restauraci uprostřed ghetta s psychicky zlomeným alkoholikem? Asi nějak takhle. Nápad je to dle mého super, protože zahrnuje násilí, drogy, jídlo, alkohol a sex, tedy všechny oblíbené radovánky dnešní společnosti plus oblíbené real life monopoly, kdy hlavní hrdina začne budovat něco z ničeho. Seriál zatím vypadá poměrně zajímavě, ale otázkou je jak s tím tvůrci naloží. ()