Zpěvák a komik

• USA Folk Hero & Funny Guy

Paul (Alex Karpovsky) a Jason (Wyatt Russell) jsou staří přátelé, kteří se po dosažení třicítky vzájemně odcizili. Jason je pohledný a volnomyšlenkářský zpěvák a textař, jehož kariéra strmě stoupá vzhůru, zatímco Paul je neúspěšný stand-up komik, jehož kdysi slibně našlápnutá bavičská dráha nabrala zcela opačný směr. Dvojice se znovu setká, když Jason projíždí městem a během společně prohýřené noci nabídne Paulovi příležitost stát se jeho předskokanem na nadcházejícím sólovém turné. Paul ovšem netuší, že se Jason na turné vydává jen proto, aby získal zpět srdce bývalé lásky. Jason doufá, že Paulova účast na jeho “rozlučce se svobodou” vzkřísí jak kamarádovu kariéru, tak i jeho životní lásku. (Cinemax)

Mikita

Folkrock, to je moje. A stand up? Je to vše o hledání. Hezky podáno. Oddychovka na deštivé odpoledne. Road trip. A slaďouš Wyatt Russell. ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale komedie se stand up komik v hlavní roli, tedy myslím, kdy hlavní postava je stand up komik, mě prostě nebaví. Přijde mi to všechno na jedno brdo, kdy se film snaží být vtipný, ale přitom se snaží ukázat, jak jsou lidské osudy zajímavé a komplikované. Tyhle mi ani moc nepřišly. ()