Monty (Johnny Simmons) má sen. Jedného dňa by chcel hrať na piano vo svojom vlastnom podniku. Avšak realita je úplne iná. Finančne je na dne, aby prežil, vyučuje hru na piano a navyše sa mu rozpadá vzťah s priateľkou Liz (Frankie Shaw). Jedného dňa však dostane luxusnú ponuku hrať v lukratívnej reštaurácii prestížneho hotela Le Petit Bel Ami, kde spozná staršiu, zámožnú dámu menom Olivia (Amy Landecker), ktorej čaru okamžite podľahne a ktorá mu neskôr prevráti život úplne naruby. (sochoking)

sochoking

Lajtová jednohubka o takom mladom týpkovi, ktorý výborne hrá na piáno a kedže je furt švorc, tak berie príležitostné práce, ako vyučovateľ v hre na ňom. Popritom sa mu rozpadá vzťah s frajerkou a kedže prakticky nemá do čoho 'pichnúť', zoberie džob v luxusnom hoteli, kde hrá pre pracháčov k drinku. Tam ho zbalí prachatá staršia no luxusne vyzerajúca kobra, ktorá mu neskôr ''lehce'' preorganizuje život. Mne sa lúbia tieto nízkorozpočtové indie komédia/drámy , takže niekomu sa môže zdať, že nadhodnocujem. Ale všetko je to o pocitoch a ja som pri sledovaní sa cítil výborne, takže štyri.Update: S hodnotením som sa unáhlil a po tom, ako som si nechal všetky dojmy a pocity z filmu uležať v sebe a odpočinúť, znižujem na tri. Ale silné tri! 60% ()