800 slov

Nový Zéland / Austrália, (2015–2018), 28 h 43 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvorcovia:

James Griffin

Hudba:

Karl Steven

Erik Thomson, Melina Vidler, Benson Jack Anthony, Michelle Langstone, Rick Donald, Anna Jullienne, Emma Leonard, Cian Elyse White, John Leigh, Bridie Carter (viac)

800 slov, je populárny stĺpec v austrálskych novinách, ktorý píše George, otec dvoch stredoškolských detí. Po náhlej smrti svojej manželky, sa náhle rozhodne zmeniť život svojej rodiny a kúpi dom na Novom Zélande s cieľom začať odznova. Avšak pestrofarebná exotická krajina a svojrázni obyvatelia v nej, sa postarajú o to, aby nové začiatky neboli ani zďaleka také, ako si predstavoval. (RTVS)

kolemjdouc

když pominu jednoduchý obsah tak dojem jsem měla dobrý protože opět jsem si tenhle díl vybrala ke koukání z těch všelijakých lítaček a vražedných spiknutí.Nechtěla jsem v kvartýru hulákání a střílení.Takže splnil co jsem očekávala.A určitě si počkám na další! ()

Marze

Shlédl jsem jeden díl ve všední den po obědě pro ženy v domácnosti , na mateřské , "zelené vdovy" na předměstích, lidi postižené pandemií koronaviru nebo na homeoffice na TV Seznam. ()

slunicko2

Iritovala mě tupost a omezenost téměř všech postav v seriálu. 1) Možná to byl autorský záměr. Ale to je mi, upřímně řečeno, šumafuk._____ 2) Vydržel jsem čtyři díly první řady, pak jsem to navždy vypnul. ()