silentname

"Between Us" by som asi zatriedil do kategórie filmov typu Digging For Fire alebo Alienated. A hoci to nie je typ filmov, ktoré by boli veľmi populárne, myslím si, že vedia dať trošku zaujímavý pohľad na život v manželstve. "Digging For Fire" bol pre mňa dokonca filmom, ktorý bol podľa mňa maximálne nedocenený, lebo podľa mňa podal dobrú myšlienku a vie ako ju podať. No tento film je podľa mňa presne to opačné. Akosi neviem čo chcel film reálne povedať. A jednoznačne viem, že tu niečo nefunguje. A tou je atmosféra. Pretože vôbec neviem ako sa mám na náš hlavný pár dívať. Na jednej strane sa chcú vziať a posunúť, na druhú stranu by obaja chceli byť tam, kde sú teraz. Neviem čo k tomu povedať, lebo akosi mám pocit, že obaja nevedia čo chcú. No najmä to nevie ona. A všetko sa tu začne komplikovať a začnú sa z maličkosti diať veľké problémy. A dovtedy som akosi mal pocit, že film funguje a vie, čo chce povedať, no ku koncu to podľa mňa tak neskutočne skombinovali, že to nevie byť ani jedno z vyššie spomínaných filmov a nič tu pre mňa na konci nedáva zmysel. Veľký problém, lebo som sa nedokázal spojiť s týmito postavami. Pod pekným obalom sa skrýva celkom veľké sklamanie. Pretože akosi film sám nevie kam ísť a čo chce povedať. A možno v tom je aj určitá dávka reality, fungovalo by to lepšie, keby môžeme viac pochopiť našich hrdinov. Nie byť z nich zmätený. Hodnotenie: C- ()

kaylin

Při sledování filmu "Between Us" jsem měl pocit, že prostě sleduji jen další film o tom, jak komplikované jsou lidské vztahy. Ano, jsou, a bohužel nic jiného snímek ani neřekne. Lidé prostě dělají blbosti, lidé uklouznou, a pak možná budou mít i to štěstí a nějak se ze svých průserů dostanou. A to je vše. ()