Closet Space

všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi / Thriller
USA, 2016, 3 min

Taky byste chtěli mít doma kouzelnou skříň, která by dokázala zdvojnásobit vše, co do ní dáte? Tak hlavně dávejte velký pozor, abyste se do ní nezavřeli sami! (SOLOM.)

flanker.27

Takže ani obrázek Lottu Losten nezabil. Tentokrát ji osud postaví před skříň coby průchod mezi paralelními světy a ona se stává obětí známého přísloví "kdo chce víc, nemá nic." Kvituji, že se Lotta naučila trochu hrát. ()

Alfréda

Sandberg a jeho sága "101 způsobů, jak Lotta může zemřít v domácím prostředí a vždy zase obživnout" se mi líbí čím dál víc! Až je mi líto, že v celovečerním Lights Out ji vystřídá jiná herečka. Možná to není kost k pohledání ani nijak vynikající herečka, ale už to má svojí tradici, že Lotta umírá a neustále se vrací :) Každý příběh začíná standardní situací, nenadálým šrumem a Lottiným pohledem "What the f*ck was that?!" Sandbergova práce je ukázkový příklad jak natočit dobrý krátký horor bez peněz, herců i rekvizit- jen s tím, co máte po ruce doma. Naprosto obdivuhodná práce. ()

Psychor

Ani sám Sandberg zřejmě nevěděl, co chce tímto kraťasem vlastně povědět. Bylo jeho záměrem diváka pobavit? Či snad dokonce postrašit? Nejspíše se jedná o další sázku na metodu pokus-omyl. Něco natočím a uvidím, jak to bude na diváka působit. Udělím jednu hvězdu za snahu. ()

SOLOM.

David F. Sandberg a jeho stará se doma viditelně nudí a místo aby skotačili v posteli, tak vymýšlejí jeden krátkometrážní kousek za druhým. Zatímco ty hororové občas ujdou a tu a tam se mezi nimi objeví něco zajímavého, tak tenhle scifi kousek moc kvality nepobral. Nicméně bych pro podobnou skříň měl jistě slušné využití – sice bych tam necpal sebe, ale neomezený zdroj cigaret a chlastu – no to by byla paráda… ()