Ten bezpochyby nejvýjimečnější dům v Los Angeles patří Nicku Vanderparkovi (Jack Black, Škola rocku) nejprachatějšímu vynálezci zázračného odstraňovače psího trusu pod názvem Vapoorize. Obrovské sídlo s komplexem bowlingových drah, dobytčích ohrad, vinic a kolotočů přivádí jeho souseda Tima Dingmana (Ben Stiller, Riskni to s Polly) k šílenství. Hlavně proto, že se Tim mohl také brodit v penězích, kdyby měl také tu šanci investovat. A tak poté, co ztratí práci a jeho manželka ho nechá v bryndě, obrátí se Tim na jedinou osobu, která mu může pomoci - J-Mana (Christopher Walken, Stepfordské paničky), podivného hipíka, který má v každé situaci potrhlé nápady. Fantastická černá komedie o tom, jak dobrého člověka zkazí úspěch jeho souseda. (oficiálny text distribútora)

Spiker01

Neskutečné guilty pleasure, že jsem se první hodinu musel skoro celou smát. Vlastně mi to zkazil Christopher Walken, ačkoliv ho mam rád, tak už po několikáté měl tu samou roli a trošku mě to znudilo, ale jinak si za pár film hodně rád zopakuji. Neskutečné, že tohle ho*no točil Barry Levinson. :D ()

BadoXXII odpad!

Od hercov a režiséra som si sľuboval naozaj zábavu. Keď som však zbadal percentuálne ohodnotenie na tejto stránke povedal som si, že je niekde chyba. Chyba tu naozaj bola a aká? Že sa to vôbec natočilo. Rovno by som na tento film zobral odstraňovač hovien, lebo film je jedno veľké hovno. Je neskutočne nevtipný, herecky a režijne nezvládnutý. Od režiséra, čo natočil geniálneho Rain Mana!!! Poriadne hovno 5% ()

Ceberus

"Ben Stiller a Jack Black - záruka zábavy". To jsem si říkal před filmem, bohužel to dopadlo docela jinak. Jediná opravdu vtipná scénka byl vystřelený šíp a jeho důsledky. Všechno ostatní bylo buď jen úsměvné, nebo ani to ne. Pro mě velké zklamání, které nezachránil ani dobrý herecký výkon oblíbeného "gangstera" Walkena. ()

Forsberg11

Envy je dokonalý dôkaz toho, že aj keď spojíte v jednom filme štyri herecké superhviezdy, vynikajúceho režiséra a pomerne originálny námet, ešte to stále nemusí nutne stačiť na kvalitnú komédiu. Pár scénok, pri ktorých som sa usmial, by sa tu našlo, Christopher Walken bol skvelý a Rachel Weisz ako vždy nádherná. Ale to celkom nezakryje nudu a očakávanie záverečných tituliek. Veľmi slabé 3*! ()

Pepinec

Ono by možná i sedělo označení "průměrná komedie," to bych se ovšem musel průměrně bavit. Nevím přesne, jak vymezit pojem "průměrná zábava," leč občasné ušklíbnutí nad fekálním fórkem to asi nebude. Největším překvapením (a zároveň i zklamáním) je pro mě režisérský post Barryho Levinsona. Jsem pro každou srandu, ale... Kdyby alespoň vtipně vysvětlili, kam tedy ta hovna mizí... :-) ()

• Film byl v amerických kinech velice neúspěšný, proto byl v Evropě uveden rovnou na dvd a vhs. (Pumiiix)

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

28.08.2020

Zatímco se seriálový Westworld pomalu chystá na svoji čtvrtou řadu, kabelovka HBO už si mezitím od autora knižní předlohy (a mraky dalších děl) Michaela Crichtona vyhlédla další projekt. Tentokrát se… (viac)