Partia kamarátov plánuje pre Jonaha (Chase Williamson) rozlúčku so slobodou. Nevyberú si tradičnú destináciu Las Vegas, ale smerujú do neznámeho mestečka Garden City. V miestnom bare zisťujú, že to nebolo najlepšie rozhodnutie, zábava je tu nulová. Nechajú si poradiť a skúsia tajomný podnik, kde ich vraj čaká perfektná zábava. Ani tu však nenájdu, čo hľadali. Jediný, kto má iný názor je Jonah, ktorému učaruje Lily (Hannah Fierman). Stretnutie s ňou ale mení rozlúčku so slobodou na boj o život. (Marceloo)

JASON_X

Sakra proč zase musel někdo "vylepšit" naší sirénu umělými řasami? Tahle velkookatá holka je fakt nepotřebovala. A proč má přeměněná siréna nějaký vyhřezlý čelo a zubů jako žralok? Je to opět zbytečné a hlavně hnusné. Nebylo by bývalo mnohem hezčí a hlavně působivější, kdyby sápala oběti se svým hezkým holčičím xichtíkem, možná maximálně se slušivými upírskými řezáky? Úplně jste mi zkazili požitek z potenciálně čtyřhvězdového filmu, vy bando hollywoodská ignorantská nevkusácká... ()

kubqo

Partia kamarátov sa vydá na rozlúčku zo slobodou do baru kde však nenájdu žiadnu zábavu. Stretnú tajomného muža ktorý ich zavedie na tajné miesto, kde má byť kopec zábavy a hlavne žien. Po príchode však zistia že okrem žien je to dosť zváštne miesto a oslávenec Jonah sa tu stretáva s Lily, ktorá je tu väznená a snaží sa jej pomôcť. Tým sa však dostane len do problémov a navyše zistí že Lily nemá s dobrom nič spoločné. Sequel z V/H/S 1 o lietajúcej siréne, ktorá si hľadá spriaznenú dušu doslova cez všetky mŕtvoly. Ako film to pripomínalo občas skôr lacnejšiu komédiu. ()

MickeyStuma

Příběh tohoto snímku je převzat hned s první krátké povídky hororového povídkového filmu z roku 2012 ´V/H/S´. Původně se jednalo o děsivý found montage, ale tentokrát se tvůrci rozhodli pro klasický styl vyprávění. Děj je upraven, více rozvinut a bylo dodáno více vysvětlujících faktorů. Hannah Fierman, která se objevila už v onom ´V/H/S´, si zde svou roli zopakovala a neméně zdatně. Jiný filmový hororový styl, jiný pohled na danou věc, přeci jen stále děsivý příběh, který má co nabídnout. ()

darkrobyk

Podej čertu (Lilith) ruku a Peklem se ti odmění. Trochu jsem zmaten z démonické postavy. Bez ohledu na název filmu jde dle aktérů o Lilith (sic!). Jenže ta nebude zpívat jako sirény, aby zhypnotizovala muže a pak ho roztrhala. Postavení Lilith v hierarchii Pekla je rovněž dostatečně vysoké na to, aby ji těžko někdo zvládl (člověk) jen byť magickým obojkem. V podstatě je to démon, co má blízko k sukubě (succubus). Navíc sirény mají rybí ocas. Dva bratři a dva kamarádi vyjedou oslavit Jonahovu poslední svobodnou noc. Protože jsou hloupí a sjetí, nechají se nalákat do soukromého klubu, který vlastní pan Nyx (vpravdě démonický J. Welborn). Když Jonah osvobodí uvězněnou Lilith, rozpoutá tím to pravé Peklo. Kromě jiného s ní prožije i bouřlivý sex, a protože Lilith má ocas, užije si i anální znásilnění. Nyx má ovšem plán, jak Lilith získat zpět. Vizuálně pěkné, zajímavou postavou byla děvečka s pijavicemi místo vlasů a úplný konec si žádá velkou hvězdu, páč byl logický. Krátké, rychlé a na krev (gore ne) taky dojde. ()

kingik

Jistě jste se už někdy setkali s výrazem "ta žena ječí jako siréna". Ať už v souvislosti s kráskami z tenisových kurtů, jejichž hlasový projev po úderu do míčku byl natolik nesnesitelný, že jste přesedlali na šachy, nebo třeba při milostném tokání partnerky v postelové akci, kdy sousedé sepisovali petici za vaše odstěhování, a vy jste jim marně vysvětlovali, že se vaší Adélce, Anežce či Filoméně jen něco ošklivého zdálo. A tenhle film je vlastně o původu takové sirény. Dobře si vaši partnerku prohlédněte, jestli jí náhodou neroste ze zadnice ocas, nemá nějak moc přerostlé zuby do špičata, hubu pokydanou od červené marmelády a ráda se promenáduje 24 hodin nahá. Pokud se tyto popisované znaky shodují, pravděpodobně máte doma Sirénu, která když se zamiluje, tak se vás hned tak nepustí. Mládenci Jonahovi, který si vyjel se svými kámoši užít si rozlučku se svobodou, než do toho se svojí snoubenkou definitivně praští, se stala osudná návštěva utajeného bizarního stripclubu, který by mnohem lépe obstál jako freakclub. Majitel takovou jednu zrůdičku v útrobách klubu přechovával, kluci jí ale dali svobodu, čímž si popudili proti sobě šéfa klubu, který ji chce za každou cenu zpět. A to hlavní ještě nevíte - monstrum je to masožravé. Řekl jsem si, že jo, monstrum vypadá ok, žere lidi,takřka nic z jejího hodování není vidět, vrtí ocasem, roztáhne křídla a létá. To je fajn. To ostatní už tolik fajn není. Herecká sestava čítá čtyřčlennou nesympatickou bandu cápků, jejichž pařba, osud i ženění mně byl ukradený. O nic lépe na tom nebyl ani majitel klubu, jeho nohsledi, koneckonců sexy mně nepřipadala ani Siréna (odkudsi povědomá Hannah Fierman). Nepotřebuji, aby po place pobíhal reinkarnovaný Laurence Olivier, nicméně neznámá herecká sestava byla otřesná. Nedalo se přiklonit vůbec k nikomu, záporná strana měla své zápory, proč jí nefandit, kladná strana si neuměla získat sympatie. Prostě herecky příšerné. Režijně už to zaujalo víc, podotýkám, že také žádný zázrak, ovšem v rámci možností ucházející. Jen tomu dát větší grády a celé to zpřehlednit. Apropó, schopnost ječáku Sirény byla prověřena nanejvýš dvakrát, a je na místě přehodnotit výše zmíněná přirovnání, neb zvuk, který se linul z jejího hrdla, nepředstavoval nic tak nesnesitelně pronikavého. Dějové tempo zdárně nasazené, počet nápadů nepřekročil závratný limit, oproti tomu mně přišlo, že se režisér nemohl rozhodnout, jak bude s dějem nakládat dál. Závěrečné zúčtování, kdy už je z Jonaha ženáč, patřilo k tomu podařenému. Gregg Bishop zrovna nemá dar, kdy je schopen nemotorný scénář povýšit na dechberoucí hororovou podívanou. Vábničce a svodům v podobě nepůvabné Sirény jsem odolal. 5/10 ()