Youko Nishikawa je mladá dívka, jež pochází z velmi bohaté rodiny, která však jednoho dne zbankrotovala. A tak se musí děvče, které bylo vychovávané jako malá princezna, postavit na vlastní nohy, začít žít v chudobě a odříkání a studovat na obyčejné střední škole. Pro dívku, která byla zvyklá na přepych a která považovala všechny obyčejné lidi za podřadné, toto není vůbec jednoduché a ostatním se vyhýbá, dokonce i obědové přestávky tráví raději sama na školní zahradě. Vše se změní jednoho dne, kdy se během přestávky setká s dvěma dívkami ze stejného ročníku. Jde o Teru Hayama, která je prezidentkou své třídy a přes svůj příjemný a milý vzhled dokáže být občas velmi krutá a zlá na ostatní, a také o Futabu Odagiri, velmi energickou dívku s neuvěřitelným apetitem. I přes obrovské rozdíly se dívky stanou poměrně rychle kamarádkami. Sansha sanyō je příběhem této trojice a jejich každodenních radostí a starostí. (Jeoffrey)

Promo

Jeoffrey

Ale tak dobrá, sice je to s hodně odřenýma ušima, ale nakonec tomu ty 4* dám. Roztomilost tomu nechybí, vtip je tam občas také, ale co se mi líbilo a asi hlavní důvod proč tomu dávám nakonec lepší hodnocení jsou charaktery. Především ústřední trojice se mi hodně líbila. Futaba byla správně praštěná, Joko byla místy roztomilá a ten rozpor mezi chováním bohaté slečny a tím že nemá ani na pořádnou snídani mě místy i lehce dojímal a i Hajama měla své dobré momenty. Navíc se mi líbili i vedlejší postavy a tak tam vlastně nebyl nikdo kdo by mě nezaujal. Vzájemná interakce všech zúčastněných nebyla vůbec špatná, i když se některé scény a vzorce až příliš opakovali, ale na to už jsem si u moderních anime víceméně zvykl. Animace byla pěkná a barevná, hudba mě sice nějak výrazně nenadchla a byl tam i jeden motiv, který mi lehce vadil, ale i tak musím hodnotit to, jak na mě anime působilo jako celek, tedy pozitivně. Na druhou stranu v rámci žánru to na víc než na lepší průměr nemá, i když ty 3* mi prostě přišly po tom roztomilém úsměvu, s kterým se se mnou Joko-sama rozloučila, málo. 6,7/10 ()