Kdysi v budoucnosti kdesi v naší galaxii existuje jedno místo nazvané Ogikubo, kde spolu žijí pozemšťané i nejrůznější obyvatelé jiných světů. Na pořádek a dodržování nejrůznějších nařízení a intergalaktických zákonů zde dohlíží Vesmírná hlídka (Space Patrol). Zde žije spolu se svým otcem i naprosto obyčejná studentka střední školy jménem Luluco. Její naprosto normální život se změní, když se její otec, příslušník Vesmírné hlídky, nedopatřením zmrazí. Aby mu Luluco pomohla, tak se jej rozhodne dopravit na základnu Vesmírné hlídky. Zde se potkává s jejím velitelem, bytostí známou jako Over Justice, který Luluco oznámí, že nemá jinou možnost, než se stát členem Vesmírné hlídky místo svého otce. A tak se Luluco pouští do boje s vesmírnými zločinci po boku svého nového partnera a spolužáka, chlapce jménem AΩ Nova. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Divný, bláznivý a vtipný. Shrnuto do jednoho slova "podivný". Na druhou stranu jsem se ani jeden díl vysloveně nenudil, za což může z části přiměřeně zvolená stopáž a z části fakt, že se tam skoro pořád něco děje. Navíc věci, které se dějí jsou prostě totálně šílenou splácaností a nesmyslem, že člověk většinou jen celý díl zírá a nechápe. Jistě, hlavní kostra příběhu není nijak komplikovaná, je to zkrátka příběh o první lásce jedné rádoby normální studentky, ale vše co se děje okolo je prostě bordel. Může něco takhle zkombinovaného a podivného nudit? Mě tedy rozhodně ne! 7/10 ()

JamesSi

Série 2 Inferno Copa (nejen - jde o panoptikum všeho triggerovitého) , taká jakou jsme si téměř nezasloužili. Animace je lepší a vtipy nadutější. Trestuhodně podhodnocené, trollující anime konvence a klišé. Jen trochu to zpomalí ta prostřední část, kdy jen navštěvujeme paralelní světy (od Triggeru), kde jsou všichni sjetý. ()

Starletka

Taková splácanina všeho možného od studia Trigger s fajn animací, ale slabším (a celkem i předvídatelným) dějem. Žel, už jsem viděla daleko větší a vtipnější šílenosti. 5/10 ()