But Deliver Us from Evil

Policajné oddelenie v Atlante sa stretáva s obrovským problémom, keď v meste začne vyčíňať sériový vrah. Skutočnosť je ale úplne iná. V meste sa totiž objavil starodávny démon Lilith, ktorý na seba berie podobu ženy a trestá všetkých mužov, ktorí neodolajú jej zvodnej kráse. (Marceloo)

Marceloo

Policajné oddelenie v Atlante sa stretáva s obrovským problémom, keď v meste začne vyčíňať sériový vrah. Skutočnosť je ale úplne iná. V meste sa totiž objavil starodávny démon Lilith, ktorý na seba berie podobu ženy a trestá všetkých mužov, ktorí neodolajú jej zvodnej kráse. - Dávam tomu len dve, čo mi je trochu lúto, pretože na horor od neskúsených tvorcov ma to dosť bavilo, len tá stopáž bola velmi neprimeraná. Námet je dosť kreatívny a plný zaujímavých nápadov, rovnako ako zameranie sa na konkrétnu biblickú legendu. Len je trochu vtipné, že všetky osoby z Biblie boli podla tohto hororu Afroameričania. Keby sa tvorcovia poriadne zamerali na masky, skrátili to a zohnali lepších hercov, tak by to bolo velmi uspokojivé, pretože téma, kvôli ktorej ma tento horor pred rokmi zaujal, je výborná. + herec z Camp Dread, The Wicked Within, The Human Centipede III (Final Sequence) a L.A. Slasher + herec z Animal ()