Massive Attack: Eleven Promos

(video kompilácia)
všetky plagáty

Kompilace mapující videoklipy Massive Attack z období jejich prvních tří řadových alb.

Tracklist:
7. Karmacoma
8. Risingson
9. Teardrop
10. Angel
11. Inertia creeps (J.Connor)

TheMaker

::::::::::::::::::::::::: Nejraději mám písničku Teardrop, která je opravdu dechberoucí, ale klip se mi k té písničce až tak nehodí - jinak je to samozřejmě umělecké dílo !! Massive Attack je super ! :::::::::::::::::::::::::::: ()

Dadel

Tato kompilace obsahuje (překvapivě) jedenáct klipů z alb Blue Lines, Protection a Mezzanine a téměř do jednoho jde o vynikající kousky. Za zmínku stojí např.Teardrop- Slavný klip z matčina lůna se zpívajícím děťátkem s hlasem Elizabeth Fraser a beatem v srdečním rytmu. Protection- Michel Gondry režíruje poletující kameru která nahlíží lidem do oken a sleduje drobná lidská dramata uvnitř. Typický gondryovský klip - tj. mnoho kulis přecházejících jedna v druhou v jednom záběru. Karmacoma-Po hotelové chodbě se plíží vystrašený muž s pistolí v ruce a v pokoje jsou plné pošuků a různých bizarností. Nelze popsat, nutno vidět.Be Thankful For What You´ve Got- V začouzeném baru sledujete striptérku (která vypadá jako něco mezi hnusnou ženskou a pěkným transvestitou) a pokud čekáte, že ji kamera bude po svléknutí zabírat jen zezadu či od ramen nahoru, nestane se tak. To je patrně důvod, proč jsem tenhle klip nikdy neviděl na MTV:)Angel- V podzemních garážích jde muž (Daddy G) a všimne si že ho někdo sleduje. Snaží se nedat nic najevo, ale pronásledovatelů přibývá. Nakonec to nevydrží, a dá se na útěk. Venku je dostižen, a pak.....ne, to nemůžu prozradit, to se musí vidět:-) ()

akisha

Fantastic! To se musí vidět, prostě nádhera. Pro fandy jasná srdcovka (jsem jedním z nich). Massive Attack umí, co jiného říct? A kultovní skladba Angel je jedna z nejlepších vůbec. Prostě geniální. (zbytek komentáře by byl jen vyjmenováváním superlativ) ()

Anderas

Absolutní klenot a nedostižný, natož pak překonatelný vrchol klipové tvorby podmázlý tou nejdokonalejší hudbou, jaká spatřila světlo světa od dob maestra Amadea. Tohle si pustíte jednou, hned podruhé, potřetí a po 12 hodinách zjistíte, že toho stále nebylo dost. Kašlu na to, to se nedá popsat, je to totiž GENIÁÁÁLNÍ!!!!!!!! ()

ClimbVibe

Kapela, která na začátku 90.let ukázala směr a zůstala v něm nejlepší. Nejradši mám Mezzanine období, ale celá kolekce nevykazuje nějakou známku úbytku nápadů a energie. ()

MedullaO.

Kdo neco vi o hudbe musi znat Massive Attack..Kdo neco vi o hudebnich klipech, musi znat klipy od Massive Attack..Neda se jinak, jako skalni fanousek i jako strizlivy hodnotící nemuzu jinak nez za pet..btw: Klip ktery me naprosto dostal je Angel, ma to dokonale vyvrcholeni.. ()

oasismanik

Teardrop a moja ešte obľúbenešjia Angel, napríklad z filmu Snatch. Massive Attack je ako hudba z iného sveta, trip hop vo svojej najkrajšej podobe, za klip ku skladbe Angel je to však jednoznačne za 5... ()

old salt

Jak říká Tomáš Hanák : " ... dobrou hudbu Masiive Atack a tak ..." Samozřejmě mne nejvíce dostal klip s písní Angel ... Je to hudba mého srdce... ()

Kalda69

Massive Attack maji nezamenitelnou hudbu a originalni videoklipy a jelikoz to je (asi jako u vetsiny hodnoticich) srdcovka tak nelze jinak nez plna palba ()