Stranger Things - Season 4 (2022) (séria)

Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (S04E07)

(epizóda)
  • USA Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab

Hopper se chystá na boj s monstrem. Dustin pitvá Vecnovy motivy a rozklíčuje zprávu z druhé strany. Jedenáctku posílí dávno zapadlá vzpomínka. (Netflix)

Luicy

Rozhodně zatím nejlepší série Stranger Things. Sice se sem tam najde několik nelogičností, ale člověk nad tím nesmí moc přemýšlet. Díly jsou teda extrémně dlouhé, ale i tak děj odsýpá a dokonce i nudná dějová linka s Eleven nakonec dobře vygraduje a odhalí zajímavě propracovaný příběh hlavního záporáka. Určitě doporučuju a těším se na pokračování v červenci. ()

Steven47

Tohle je prostě naprostý orgasmus. To se nedá popsat jinak. Parádní závěrečné odhalení, které nejenom že krásně do všeho zapadá, ale slouží jako skvělé lákadlo na dvoudílné finále - ač jsem se tomu rozdělení divil, tak když už tu řadu rozdělit, tak mě nenapadá lepší pasáž, kde to utnout. Čtvrtá řada je nicméně zatím totální nářez. Poprosím jeden skok časem do prvního července, děkuji. ()

CarLoSiiin

Uwaaaaaaa kdo tohle vymysli!!! To je neskutecnej narez!!! Stranger Things je snad fakt jediny serial na svete, kde kvalita graduje kazdou serii, to neni mozny proste!! Porad je z ceho brat, porad je to naprosto skvely a uzasny a oh muj boze asi jsem prodelal serialovy orgasmus! Jak mame vydrzet cekani na posledni dva dily, nemam absolutne poneti. PS: Finale teto serie 2 a pul hodiny!?? Tak to je naprosty masakr!!! ()

Martrix

Nelze neocenit, jakým způsobem tato epizoda orámovala ty předchozí a současně je propojila s ostatními řadami. Ten koncept je moc dobrý, sám King by se za něj nemohl stydět. Jeden z nejpovedenější twistů v seriálu. Že to občas skřípe v jednotlivostech, to je hold asi daň za snahu podbízet se divákům. Mohl bych šťourat, že by Rus jistě poznal, že na něj mluví Amík, že karate na vycvičené vojáky se samopalem nestačí, že ... . Ale není proč. Podobných seriálu je jako šafránu. Prostě se budu těšit na druhou část řady. ()

kenkaku

To přepínání mezi liniemi je ten nejdebilnější nápad co mohly vymyslet. Jediné co je “pravověrné Stranger things” je linie “bubák”. Máme tu propojení na první řadu (pecka) a dokonce i nostalgicky došlo na bicykly. Pokud by šlo jen o tohle, klidně dám plný počet. Bohužel se ale věnujeme také 11ce a to je opravdu nuda (tedy do odhalení Jedničky a na tu si počkám hodinu). Navíc je a hodně na vodě. Na 100% to nezapadá do toho co se stalo. No a pak Hopper… tam se sice něco děje, je to ale zoufale zbytečné. K hlavní lince to nijak nepomáhá. Jen další efektní zabíjení času. Přesto jde o pravděpodobně nejlepší epizodu. ()

• Eddie (Joseph Quinn) zmíní, že by na Steva (Joe Keery) byl hrdý i sám Ozzy, protože také kousl netopýra. Naráží tím na incident z roku 1982, kdy metalový zpěvák Ozzy Osbourne ukousl na pódiu hlavu živému netopýrovi s tím, že si myslel, že šlo o repliku. (Karlosik_4)