Čas běží a vrah už je jim v patách. Hopper a jeho parta proto spěchají do města, kde se El s ostatními připravují na válku. (Netflix)

boss123

Siedma epizóda pripravuje pôdu pre finále. Všetky rozohraté zápletky sa pomaly blížia do vyvrcholenia, ktoré príde ďalšou epizódou. Čo mi trochu vadilo bolo až príliš humorných situácií. Scéna na záchodoch je emocionálne veľmi silná a je tiež dôležitá pre vývoj dvoch postáv. Siedma epizóda udržala kvalitu predchádzajúcich a aj keď to nie je na päť hviezd tak je to na silné štyri hviezdy. Dávam 4z5 a 85%. ()

DJ_bart

Great Scott! Oslavy Dne nezávislosti bohužel ani v nejmenším nepanují v pozitivním duchu, přestože velmi výbušném. Pasáž vzdávající hold legendárnímu Návratu do budoucnosti doprovázené originální hudbou Alana Silvestriho neměla sebemenší chybu. Osobitý rozhovor mezi Stevem a Robin perfektně zahrál na emoční strunku....... PS: Sbohem Alexeji :((( ()

Trevor

Hooper bojuje s ruskými agentmi počas osláv 4.júla, El sa podarí odraziť útok tvora z Upside down a Dustin ochraňuje Steva s Robin. Takže celá séria v znamení hrozby z Ruska, Robin sa prizná že je LGBT a americký čávo policajt čo nevládze v teréne dobehnúť spútaného chemika z laborky v pohode rozbije ruských agentov, k tomu prirátajme tenisky Converse a Vans z roku 2018 v čase keď má premiéru film Návrat do budúcnosti a pochopíme prečo dnešná mladá generácia fičí na pozitívnej energii, nemá žiadnu úctu k starším a po vystriedaní 5 zamestnaní za 3 mesiace vidí chybu len a len v zamestnávateľovi. Klasika u Stranger Things je že predposledná epizóda tak akosi zníži jeho úroveň preto, aby sa opäť v poslednej mohol blysnúť. ()

zapalik

Nejprimitivnější komentář Kudryj. Je to čím dál větší pomrkávačka po divácích, ale vůbec to nevadí. Je to jako přijít do cukrárny a dostat jakoukoli sladkost, na kterou si ukážete. A kupodivu z toho pořád není přetláskaný žaludek. Perfektní předfinále, skoro až plýtvání nápady. Je jich tolik na jeden díl! ()

ALIENka_

Pořád mě sere příběhová linka Dustina a jeho party. Odmítám uvěřit tomu, že se parta děcek dokáže v pohodě dostat do supertajný ruský základny a zase zpátky. Hopper zase najednou dokáže zbít haldu Rusů, který jsou na rozdíl od něj trénovaný. S ostaním zatím spokojenost, doufám že další díl bude aspoň nějakej pořádnej konec. Hodnocení: 6/10 ()

• Na začátku epizody si chlapec přebírá od stánkaře plyšáka Gizma z filmu Gremlins (1984). (CjKukis)
  • Když se kluci dohadují v obchodě, tak zmíní film Věc (1951) a jeho remake z roku 1982. (Duoscop)