Situace v hawkinské laboratoři se vymkne kontrole, budova je uzamčena a Will a několik dalších se ocitá v pasti. Na pomoc přichází nečekaný hrdina. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Zo zeme sa vinú Demodogy a laboratórium je pod útokom. Kolektív spoznáva nového hrdinu. Prevedenie: Atmosféra laboratória je úžasná. Prevedenie nepriateľov stojí naozaj za to a tieňová príšera má určite ešte nijaké karty v rukáve. . Pocity: Tento diel som si vyslovene užil, konečne sa nostalgia miešala s napätím a atmosféra sa dala krájať. Toto je to, na čo som v podstate musel čakať sedem častí. 97% ()

Necrotongue

I přes velký počet předvídatelných záležitostí jsem udělil osmé epizodě pět hvězdiček, protože po předchozím dílu to byl balzám pro oči. Tvůrci mi zabili Boba, parchanti, zrovna když u mě stále více stoupal v oblibě. Sean Astin hrál toho milého troubu s naprostým přehledem a rozhodně by měl začít dělat konzultanta Winoně Ryder, protože mám jen jedny nervy, a ty už jsou pěkně načaté. ()

tron

SPOILERY. Ach Bob, čo si nám to urobil? Veľká škoda. Ale hlavne je veľkou škodou to, že Dufferovci Bobovi (ktorá je skvelo "jednoduchý" - môže sa zdať strašne ľahké takú "nijakú" postavu stvoriť a zahrať, ale presný opak je pravdou, v jednoduchosti je krása a najjednoduchšie veci v živote koľkokrát bývajú zároveň aj tými najkomplikovanejšími) nedali v predchádzajúcich dieloch oveľa väčší priestor. Jednak si to zaslúžil, jednak Sean Astin je v úlohe skvelý a jednak by sme o to viac smútili v tejto časti. Bohužiaľ, nestalo sa. Na konci sa chalani konečne stretávajú s Jedenástkou. JEDNU časť pred koncom sezóny. Wtf? ()

Wiikii

Finále je už cítit v celé epizodě, proto tam bylo (bohužel) až moc akce místo napětí, ale hold závěr série je hold závěr série. Jinak superhero Bob zemřel opravdu hodně trapnou smrtí, proboha, když ti "Demodogs" uměli rozrazit i ocelové dveře a teď by je měli zastavit dřevěné dvěře? Což poukazuji na tu scénu, jak se na sebe v nejnevhodnější chvíli dívá Bob a Joyce. .. ()

Tobias18

Paráda! Neuvěřitelné, jak se druhá řada nakonec rozjela. Tohle byl pro mě nejen nejlepší díl série, ale zatím i nejlepší díl celého seriálu. Tento díl je dokonale vyvážený-polovina akce, která končí jednou velmi emocionální scénou, a druhá polovina komorní drama, kdy jsou všechny hlavní postavy uzavřeny v jednom domě, a pouze mluví, a má to opravdu své kouzlo. První řada vybudovala skvělý svět a postavy, ale řada druhá to všechno ještě rozšiřuje. Ze začátku si sice dávala načas, ale nakonec se dokonale rozjela. Ano, příběh je trochu méně obsáhlejší, a proto ten dlouhý rozjezd a proto také minulý díl, ale poslední čtyři epizody si skutečně drží vysokou kvalitu, a já pevně věřím, že si ji i udrží. A ten konec? Bože, to bylo geniální! Myslím, že závěr této série bude opravdu epický. Nejde jinak než 100%. ()

• Z kazety hraje píseň „Should I Stay Or Should I Go“ od skupiny The Clash. (Duoscop)
  • V pokoji Billyho Hargrovea (Dacre Montgomery) můžeme vidět plakát prvního alba skupiny Metallica "Kill 'em All" z roku 1983 (2. série se odehrává v roce 1984). V této epizodě také zazní píseň „The Four Horsemen“ z téhož alba. (DarweyD)