Nancy shání Barb a dělá si čím dál větší starosti. Zjistí taky, co udělal Jonathan. Joyce je přesvědčená, že se s ní Will snaží komunikovat. (Netflix)

waits

Obávám se, že můj zájem upadá a že chlapci jsou mi trochu nesympatičtí. Ale protože byl třetí díl mírně zajímavější než druhý, zkusím ještě čtvrtý. Retro 80 jsou vyvedený výborně, ta hammerovská hudba během a odkaz na nějakou odpovídající pecku na konci, to jsou fakt milý věci, ale spielbergovký kola s kingsovskou zápletkou ve mě ne a ne rozpálit ten správnej zápal. ()

Tom10000

3.díl. Napětí stoupá. Naši mladí kluci se v čele s Jedenáctkou nadále snaží pátrat po Willovi. Stejně tak i šerif Hooper a jeho bratr Jonathan. Nancy zase začne pátrat po své kamarádce Barbaře. Ta se ocitla na neznámém místě, ale vše nasvědčuje tomu, že ji drží v Hawkinsově zařízení. Tam pracuje otec Jedenáctky, tam také ona sama byla držena, aby mohl zneužívat její schopnosti. Nancy se vyspala se Stevem, a stala se trochu krutější než dříve. Jonathan si nechtěně nechal vyvolané fotky odhalit samotným Stevem a tak si to možná pokazil u Nancy, jíž asi tajně miluje. Chování jejich kamarádů však rozhodilo i ji samotnou. Pátrání po Barbaře skončí neúspěchem. Joyce dokáže konečně komunikovat s Willem. Stane se však neštěstí, když se najde jeho mrtvé tělo v jezeře u skal. 95 - 100 procent. ()

Necrotongue

Děj třetí epizody se ubírá cestou různých pátrání. Tato pátrání vede šerif, Mikeova parta i Nancy a ukazuje se, že minimálně jedno z nich už nemůže přinést pozitivní výsledek. Je škoda, že Willovu matku hraje právě Winona Ryder, tato postava mohla být jednou z nejzajímavějších, ale za současného stavu vždy doufám, že scéna s ní rychle skončí. ()

Tobias18

Minulý díl mě nijak zvláště neoslovil...ale to co přišlo teď mě vážně dostalo! Postavy začínají dostávat charakter, a myslím že všechny jsem si už stihl oblíbit, což lze zde vidět, jelikož mají hlouvku a já jsem schopen sdílet s nimi pocity a emoce. Eleven je skvělá, a šerif Hopper taky, stejně jako Willova máma...a zkrátka spousta dalších postav. Příběh se tímto dílem začíná opravdu hýbat, a některé zvraty jsou skutečně překvapivé. Velmi napínavý konec a k tomu osvětlení pár záhad z minulých dílů. Zatím nejlepší díl, 95%. ()

Sany33

Príbeh: Odvíjame sa hneď v niekoľkých rovinách. Chlapci za pomoci divného divčatka hľadajú Willa. Nancy hľadá Barb. Joyce komunikuje s Willom. Hooper v prípadoch stále niečo nehrá. Prevedenie: Konečne sa atmosféra detskej scifi komédie mení na temnú scifi drámu. A vo veľa ohľadoch to sérií prospieva aspoň teda v mojich očiach. Pocity: Neustále sa motáme okolo horúcej kaše a niečo vo je zvedavé kam sa bude príbeh odvíjať a niečo vo mne je zas znudené a hovorí mi aby som to už vypol. Zatiaľ pokračujem dúfam že to nebude mega debilné rozuzlenie lebo inak sa sklamem veľmi v tunajšom hodnotení seriálov. 60% ()