Příběh starší dámy jménem Madea, která má velké problémy s dodržováním zákona. Po několika eskapádách se Madea skutečně dostane do vězení, kde se setká s dívkou, která byla odsouzena za prostituci na nepřiměřených 17 let. Shodou okolností právník, který ji měl zastupovat, je její starý známý, ten se však kvůli zainteresovanosti musí případu vzdát a odevzdává ho své snoubence, právničce. Případ mu však nedá spát. Od svého nejlepšího přítele se dozvídá tajemství, které vysvětluje odsouzení na tak dlouhou dobu a vysokou úspěšnost svojí snoubenky i v ostatních případech. Právník se poté snaží napravit chyby svojí snoubenky a všechny neprávem odsouzené dostat na svobodu. (Ouzai)

chamonix

Být to film o Madei, jak jde do vězení, byla by to sice zapomenutelná, ale asi chvílemi i zábavná nigga komedie. Jenže oni z toho udělali sociální drama znásilněné středoškolačky. Jako fakt film vo ničem. Litoval bych každé koruny, kdybych za to měl platit. No vlastně lituju i každé minuty, které jsem tomu věnoval. ()

T2

Rozpočet $17,5miliónaTržby USA $90,508,336Tržby CelosvetovoTržby za predaj DVD v USA $26,555,682 //počet predaných kusov 1,595,946 ()