V malom americkom mestečku s pokojnou atmosférou sa znenazdajky objavia vlkolaci, ktorí spôsobujú smrť nevinných občanov. V rovnakom čase sa v meste zastaví aj zvláštny chlap, ktorý si hovorí Neon Joe, a vydáva sa za lovca vlkolakov. Za určitú sumu je ochotný zachrániť mesto pred skazou. Starostka jeho ponuku s radosťou prijíma, pretože verí skúsenostiam, ktoré má Joe z predchádzajúcich súbojov s vlkolakmi. Joe je rád, že opäť zarobí, ale ešte netuší, že v mestečku Garrity sa nachádza viacero hrozieb, ako len nebezpeční vlkolaci. (Marceloo)

Marceloo

V malom americkom mestečku s pokojnou atmosférou sa znenazdajky objavia vlkolaci, ktorí spôsobujú smrť nevinných občanov. V rovnakom čase sa v meste zastaví aj zvláštny chlap, ktorý si hovorí Neon Joe a vydáva sa za lovca vlkolakov. Ten je za určitú sumu ochotný zachrániť mesto pred skazou. Starostka jeho ponuku s radosťou prijíma, pretože verí skúsenostiam, ktoré má Joe z predchádzajúcich súbojov s vlkolakmi. Joe je rád, že opäť zarobí, ale ešte netuší, že v mestečku Garrity sa nachádza viac hrozieb, ako len nebezpeční vlkolaci. - Tento seriál neponúka vela vecí, ktoré by hororového diváka dokázali zaujať. Ako horor nefunguje tento seriál vôbec, čo by som rešpektoval, keby fungovala aspoň komediálna stránka tohto seriálu. Tá je ale tak presilená, že som sa občas pousmial nad trápnosťou celého tohto diela. Za pochvalu stoja zrejme len masky vlkolakov, ktoré vyzerali pôsobivo, ale boli používané úplne minimálne. Pár vecí stojí za zmienku, ale gilotína na penis alebo fajnová hovorová angličtina z toho zaujímavý projekt neurobia. Našťastie to celé nemá ani 2 hodiny a má to len päť epizód. V druhej sérii sa toho vela nezmenilo. Humor opäť velmi nefunguje, vlkodlakov je ešte menej, ale keďže majú epizódy stále len 20 minút, dá sa to vydržať. ()

JamesSi

U komika Jona Glasera (neplést s režisérem Jonathanem Glazerem, který může za Zónu Zájmu) mám vždycky problém, že se mi líbí koncepty těch seriálů, ale vždy když nějaký z nich zkusím, tak jsem vtipy převážně otrávený. Trošku to nechápu, zvlášť když všechny jeho pořady produkují mí docela oblíbení tvůrci z PFFR, kteří stály za Xavierem: Renegade Angelem, Shivering Truth a Wonder Showzen. Tenhle seriál není výjimkou a štval mě téměř od začátku. Glaser téměř působí jako týpek, který neustále failuje, jeho seriály nikdo nesleduje a stále je vyrábí a dělají nové. Prostě člověk, který neustále padá vzhůru. Mimo jiné jde o jednoho ze scénáristů pořadů Amy Schumerové. ()