Scare Campaign je populárna televízna show, v ktorej tvorcovia strašia nič netušiace obete. Ich televízny program však začína upadať, pretože na internete vznikla skupina s podobným zameraním, ktorá má milióny fanúšikov. Scare Campaign tak dostane poslednú šancu, ktorú sa režisér rozhodne využiť. Posledná epizóda má byť natočená v opustenej psychiatrickej liečebni a má pomôcť udržať túto show nažive. Plánovaný priebeh sa však mení vo chvíli, kedy sa scenár vymkne spod kontroly. Finálna epizóda Scare Campaign bude naozaj hororom, na ktorý nikto nikdy nezabudne. (Marceloo)

Kudly4

Veliké překvapení. Ze začátku se zdá, že Scare Campaign bude spíše o lekačkách, ale ani náhodou. V druhé polovině se to rozjede v brutální, krvavou jízdu, jó přesně takhle to mám ráád. Potěší 80ti minutová stopáž, jeden z herců vypadá jak Mark Wahlberg a kromě teda toho parádního Gore, jsou tu i perfektní zvraty. Paráda ! Australané opět nezklamali. Doporučuji. ()

Omnibus

"Pukni, střevo! Roztékej se, skvrno krvavá... Bacha, vlevo! Neflákej se, mrtvý vyhrává." Skryté kamery viditelné z kilometru, neočekávané zvraty ještě překvapivější než padání listí v listopadu, potoky umělé krve domácí výroby versus řeky skutečné, průmyslově vyrobené umělé krve. Plus výchovný záměr, který z filmu čouhal jak youtuberské péro z gauče. Gilmour93 a Kovy prominou :-). V podstatě mě na tom bavilo spíš to odhadování, kterými břišními dutinami, ječícími hubami a půlenými mozky se bude (jen na zisk lajků orientovaný) scénář prodírat dál. Užil jsem si i zachytávání odkazů od protinožců na hororové filmy a postavy. Proto jsem váhal, jestli dát tři hvězdy, ale bát se nebylo čeho, protože nebylo o koho. Na hromadu střev můžeme přihodit i hlubokomyslné a nechutně uvědomělé dialogy tetrálně přehrávajících "obětí" s Příšerami, fakt krutopřísně hustými zlouny. Scary pindy. ()

Havaj8

Tak tohle bylo obrovský australský překvapení. Hned od začátku to mělo spád, nic se extra neokecávalo, hned se šlo na věc. Povedená show, která nutně potřebuje novej náboj a zvrtne se to v absolutní mordor. Můžu s klidem říct, že jsem čekal, kdo za tím vším stojí, což nám i konec potvrdil, ale i tak tam bylo dost zvratů, který překvapily a to dost mile. Gore bylo výborný, žádná amatéřina, až ten konec lehce polevil a můžeme si jen domyslet, co se asi stalo, ale já vřele doporučuju. ()

Psychor

Jakožto zdejší hororový expert někdy až příliš doplácím na svou hororovou genialitu. Nepochybuji o tom, že obyčejný hororový divák bude snímek Scare Campaign sledovat s otevřenou pusou, jelikož se jedná o inteligentní horor s orginálním a nápaditým scénářem, který o třídu převyšuje rámec běžné hororové produkce. Jenže pro mě byl daný horor naprosto čitelný. Příchod každého z mnoha jednotlivých twistů jsem vzhledem ke svému důvtipu a zkušenostem zkrátka již dlouho dopředu očekával, čímž byl můj divácký prožitek ochuzen o moment překvapení. Z této příčiny raději upřednostňuji horory, které se snaží především o budování mrazivé atmosféry, při kterých nemám oproti klasickému divákovi žádnou "nevýhodu". Hororový expert i hororový fanoušek totiž mohou vnímat strach s podobnou intenzitou, jelikož se jedná o základní lidskou emoci. Kdybych byl pouze všedním hororovým divákem, bylo by mé hodnocení hororu Scare Campaign o poznání vyšší, avšak jako hororový mistr, jenž znal scénář dříve než samotný scénárista, nemohu zkrátka udělit více než tři hvězdy. ()

herr_carter

Jedním slovem paráda - konečně něco v non-mainstreamových nízkorozpočtových hororech, co stojí vážně za zmínku. Partička tvůrců zvrhlého seriálu, vydělávajícího na strašení nic netušících lidí dostane v rámci pokusu o zmrtvýchvstání poslední šanci, kterak zvednout akcie a sledovanost svého bubu seroše. Ovšem nikdo z nich netuší, že se sami stanou oběťmi a pouze na oko následující lidská vybíjená vážně nebude..................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()