Komediálny seriál o životoch šiestich ľudí vo veku 20 a 30 rokov, ktorí spolu žijú ako strážcovia majetku veľkej, nepoužívanej nemocnice. (dwdb)

novoten

Nechápu, jak mohla taková perla prolétnout kompletně pod radarem pozornosti nebo kritických cen. Už vůbec pak nechápu, že nikdy nevznikla druhá série, ale alespoň Phoebe tehdy přesunula svoji pozornost jinam a mohla vzniknout druhá sezóna Fleabag. Crashing je oproti slavnějšímu kousku mnohem divočejší, vulgárnější a prvoplánovější, takže by v přímém srovnání prohrál. Zároveň je ale díky výbuchům Jonathana Baileyho nebo dojemné anti love story Melody a Colina dokonale nepředvídatelný a vtipný tak třeskutě, že ho budu rád doporučovat všem, kteří absolutně nebudou chápat, o čem to mluvím. ()

andalin

Škoda, že je Crashing tak krátký, zrovna by mu slušelo o pár dílů víc, větší prostor rozvinout postavy. Má to hodně Fresh Meat vibe - obyčejní chaotičtí lidé, kteří se náhodou sešli na jednom místě, nemají moc peněz a řeší si své každodenní starosti. Není to sice klasická "haha" komedie, ale některé scény byly tak absurdně skvělé, že jsem si je musela pouštět znovu. :D Bailey jako Sam! ♥ #mytinyprince ()

dubinak

Já jsem zkrátka sběratel viděných britských mini sitcomů a u Crashing je zrovna taková škoda, že to nepokračovalo dál. Tohle mělo potenciál a věřím, že druhá série by tu první překonala. Tohle beru jako spíš takovou ochutnávku nápadů. Bavily mě postavy i ujeté prostředí. Zkouknuté to máte za chvíli, takže proč váhat. ()

tomeš

To je jeden z těch pokladů, u kterejch si říkám, jak mi mohly sedm let unikat. Že je Phoebe Waller-Bridge vtipná, vím z Graham Norton Show, ale že umí až takhle, to jsem nečekal. Jediná škoda, jak už tu povzdechli jiní, že to je tak krátký a jen jedna série. PS: Koho zaujal Jonathan Bailey, ten se může těšit na Fellow Travellers (2023) od Rona Nyswanera. PS: Po měsíci jsem si to pustil znova a je to snad ještě lepší! ()

Maximilianus

Myslel som si, že to bude zmes Priateľov a Fleabag. No, k Fleabagu to malo dosť blízko, jednak kvôli jednej zo šestice hlavných postáv Phoebe Waller-Bridge, ale taktiež humorom a tým, že sa to točilo iba okolo vzťahov a sexu. Príjemný seriál, vtipný, plný emócií. Asi tak skoro ďalšia séria nebude, čo je škoda. Tak už len asi počkať na Fleabag. ()