Komediálny seriál o životoch šiestich ľudí vo veku 20 a 30 rokov, ktorí spolu žijú ako strážcovia majetku veľkej, nepoužívanej nemocnice. (dwdb)

novoten

Nechápu, jak mohla taková perla prolétnout kompletně pod radarem pozornosti nebo kritických cen. Už vůbec pak nechápu, že nikdy nevznikla druhá série, ale alespoň Phoebe tehdy přesunula svoji pozornost jinam a mohla vzniknout druhá sezóna Fleabag. Crashing je oproti slavnějšímu kousku mnohem divočejší, vulgárnější a prvoplánovější, takže by v přímém srovnání prohrál. Zároveň je ale díky výbuchům Jonathana Baileyho nebo dojemné anti love story Melody a Colina dokonale nepředvídatelný a vtipný tak třeskutě, že ho budu rád doporučovat všem, kteří absolutně nebudou chápat, o čem to mluvím. ()

tomeš

To je jeden z těch pokladů, u kterejch si říkám, jak mi mohly sedm let unikat. Že je Phoebe Waller-Bridge vtipná, vím z Graham Norton Show, ale že umí až takhle, to jsem nečekal. Jediná škoda, jak už tu povzdechli jiní, že to je tak krátký a jen jedna série. PS: Koho zaujal Jonathan Bailey, ten se může těšit na Fellow Travellers (2023) od Rona Nyswanera. PS: Po měsíci jsem si to pustil znova a je to snad ještě lepší! ()

Maximilianus

Myslel som si, že to bude zmes Priateľov a Fleabag. No, k Fleabagu to malo dosť blízko, jednak kvôli jednej zo šestice hlavných postáv Phoebe Waller-Bridge, ale taktiež humorom a tým, že sa to točilo iba okolo vzťahov a sexu. Príjemný seriál, vtipný, plný emócií. Asi tak skoro ďalšia séria nebude, čo je škoda. Tak už len asi počkať na Fleabag. ()

palina

Mne tento druh humoru strašne nesadol  Verím , a teda podľa hodnotenia aj vidím, že iným zas ano no ja som to dopozerala horko ťažko len z nudy napriek tomu že to malo len 6 epizod. Všetky akože vtipy sú založené buď na sexe alebo nejakej nechutnosti . Po milom, situačnom humore v Derry Girls mi toto prišlo strašne ako to povedať .. nasilu "vtipné ". Nehovoriac o tom, že postavy pre mňa absolútne nesympatické, chvíľkami teda skôr často úplne na facku. ()

BoredSeal

Klady? Krátké epizody, svižný spád, rychlé dialogy, velmi dobré obsazení a herecké výkony příšerných exotů, nevyzpytatelnost vývoje, upřímná orientace na touhy, sex. Fajn prostředí legálního squatu a zajímavá komunita. Chemie ústředního páru je velmi slušná. Zápory - občas děsivý tělesný humor, většina postav se chová po lidské stránce fakt strašně, že někdy žánr přejde z komediálního žánru do dramatu o sociopatech. Fandit se dá jen třem mužským obětím teroru některé z postav v komunitě. ()