Fauda

všetky plagáty
Izrael, (2015–2022), 32 h 52 min (Minutáž: 32–53 min)

Lior Raz, Tsahi Halevi, Samer Bisharat, Neta Garty, Yaara Benben, Doraid Liddawi, Laëtitia Eïdo, Johnny Arbid, Salim Daw, Tomer Capone, Yaakov Zada Daniel (viac)

Vrchní izraelský agent se vrací z důchodu, aby dopadl palestinského bojovníka, kterého považoval za mrtvého. Uvede tak do pohybu řetězec chaotických událostí. (Netflix)

Recenzie používateľa Hanys_ k tomuto seriálu (4)

Season 1 (2015) (S01)

Elitní protiteroristická jednotka a její každodenní chleba. Po S1 nadšením úplně neskáču (asi jsem až moc čekal izraelský Homeland), ale ta návykovost tady byla docela vysoká. 7.5/10 ()

Season 2 (2017) (S02)

Lepší než s1, jak ve zvratech, tak v protivníkovi, který je tentokrát docela polidštěný. Finále sice ne úplně uspokojivé, ale jinak zase žrádlo. 8.5/10 ()

Season 3 (2019) (S03)

Nevím. Za mě určitě slabší než s2, a asi i než s1. Všechno zas jak přes kopírák, akorát teda, že tentokrát se nepovedlo vytvořit fakt silného protivníka, který by tomu dal jiný rozměr. Před posledním dílem jsem přemýšlel spíš o 3, naštěstí finále je tady možná nejlepší, takže konec dobrý, všechno dobré... 7.5/10 ()

Season 4 (2022) (S04)

Pořád dobrý. I ten úvod v Bruselu mě bavil, akce zase super, závěr jeden z nejlepších...akorát mám někdy pocit, že těch 12 dílů je prostě fakt moc. Hodně se řeší rodinné vztahy a tam tvůrci tak silní nejsou. Asi i kvůli tomu u mě žádná série nedošla na pět. 8/10 ()