Tým posílí bývalá členka a všichni se při přípravě velkého útoku spoléhají na Abu Mohammeda. Bashar odhalí podvod a udělá zoufalý krok. (Netflix)

Necrotongue

Všechno to, co jsem u jednotlivých dílů chválil (hutná atmosféra a propracované napětí) zůstalo i v desáté epizodě, pouze kvalitní akce zmizela a byla nahrazena dokonalou akční smrští. Velice jsem si tuhle podívanou užil a zklamalo mě jedině to, že nikdo nekřičel: "Fauda!". Uznávám, že pro to nebyl důvod, ale už jsem si na to v takto vypjatých epizodách zvykl:-) ()

Frajer42

Znovu díl tvůrci zcela nepochopitelně kurví dalšími superhrdinskými vsuvkami a syrovost a uvěřitelnost, která dělal v předchozích sériích Faudu Faudou je ta tam. Zcela zbytečně má poté seriál takový nepříjemný odér akční béčkovosti, když připomíná Fauda záběry z pozdějších dílů Ramba. Znovu naprosto skvěle funguje budování atmosféry, ale co je to platné, když vše následně pohřbí nějaká dementní přestřelka, kdy obřezaní vždy jako mávnutím kouzelným proutkem naběhnou do akce zcela nekrytí a vyváznou buď zcela bez zranění, nebo, aby se neřeklo, tak jednoho obřezaného nějak lízne kulka, aby mohl polovinu dalšího dílu umírat. [75 %] ()

warrenur

Az prilis Ramb-style na moj vkus. Ale zabavnost a akcnost sa tomu upriet neda. Nieco podobne, ako ked vidite najnovsie americke filmy, kde Delta, ci "zabiaci" kamsi nabehnu a su ako naspeedovany. S tym rozdielom, ze tam aj vidite s kolkymi gulkami v tele este funguju. ()