Operace týmu se nezdaří. Hila proto zkusí, co jí ještě projde, a donutí Eliho k těžkému rozhodnutí. Doron má taky na výběr jen samé špatné možnosti. (Netflix)

Frajer42

Devátá epizoda nás bohužel znovu vzala do hollywoodu a sledujeme další díl z cyklu 4 obřezaní proti všem. Neskutečně mi kazí dojem syrovosti neustále se opakující situace, kdy pár obřezaných přijde nebo přijede na scénu, naběhnou do akce jako Rambo bez náznaku krytí a vystřílejí desítky Arabáčů bez jediného škrábnutí. Tento vzorec se neustále opakuje a je to neuvěřitelná škoda. Vše ostatní zde totiž skvěle funguje. Od napětí, které se dá krájet, až po neuvěřitelně svižný spád. [75 %] ()

Necrotongue

Ani devátou epizodou mě tvůrci nenudili; díl se dlouhou dobu tvářil jako akční pecka, aby se později tempo až nečekaně zvolnilo, aniž by to poznamenalo celkovou atmosféru nebo napětí. Nejdříve jsem chtěl lehce snížit výslednou známku za situaci kolem umírajícího spolubojovníka, pak mi ale došlo, že kvůli tomu nikdo nezastavil přestřelku, nepřišla americká vlna patosu a celé to vlastně dávalo smysl, takže jsem se nad svými myšlenkami zastyděl a napálil tam kompletní pětku. ()

OtokPag

Úvod slušnej, kucí sionistický ukázali, že luxusní výstroj speciální jednotku nedělá. V civilních hadrech pobili elitní benga, který ovládali pouze svojí parádní disciplínu vytahovat se na ženský a děti . Akce v nemicnici je jak z počítačový hry 😋 ()