Abu Ahmad přestává věřit svým spolupracovníkům čím dál víc. Doron se vydává za zájemce o sebevražedný útok, aby se co nejvíc přiblížil ke svému cíli. (Netflix)

castor

„Vše je v rukou Boha!“ Vrahy čeká doma u doktorky Shirin nečekané překvapení. Hon na Abu Ahmada pokračuje, ten mezitím pokračuje s pohovory na nejvhodnějšího dobrovolníka: bombový útok. Walid odmítá poslušnost a Doron dobrovolně vstupuje do jámy lvové. Každopádně se nedivím, že po odvysílání seriálu se ozývaly protestné hlasy z obou stran. Nicméně jsme téměř na konci a občas se stále krapet ztrácím v tom, kdo je Palestinec a kdo Izraelec. ()

Jozka7

Perfektní akce u dr. Širín doma, Doron ukázal své kvality prvotřídního speciála, od eliminace (smrtelného) nebezpečí přes perfektní vytěžení zdroje. Jak to říkala jejich premiérka Golda Meirová? Teroristy je třeba terorizovat. Doktorka je ale chudák, všichni ji jen využívají ke svým cílům. A není nad to mít za bratrance Hamasáka. Gabi aka kpt. Ayub pokračuje v rozkládání Panterova zázemí. Závěr dílu je opět dechberoucí. ()

Frajer42

Spoilery! Tak po ospalém konverzačním předchozím dílu, se opět noříme do víru akce. Začínají vykukovat menší scénáristické zkratky a zásadně do hry vstupovat náhoda, kdy se postavy objevují ve správný čas na správném místě. Ale k zachování nastaveného ďábelského tempa, kdy se stále něco děje, jsou menší scénáristické zkratky zřejmě nevyhnutelné. Souhlasím se spolukomentátorem, že pravou ruka Ahmada nebylo třeba zrovna dvakrát přemlouvat, aby vyzradila, kde se ten magor nachází. Stejně, tak mi přišlo podivné, že plešárdův obličej není v kruzích Palestiny poněkud profláklejší a s velkým klidem si může jít vyhrát konkurz na sebevražedného atentátníka. Ale všechno to může vzít čert, protože tento seriál má prostě koule a o to tu jde především. [80 %] ()

Necrotongue

Přestože byl děj podobný dění v předchozí epizodě, přece jen mi tam chybělo to "něco", pro které bych přidal i pátý kousek. Navíc mě poněkud zklamal Abú Ahmadův zabiják, který prokázal na můj vkus příliš nízkou psychickou odolnost. S takovými bojovníky by to musel Hizballáh už dávno zabalit... ()