Fauda - Season 4 (2022) (séria)

Episode 2 (S04E02)

(epizóda)

Eli zareaguje na kritickou situaci a pošle jednotku za Doronem do Belgie. Omarova sestra Maja s manželem musí čelit nečekanému výslechu. (Netflix)

warrenur

Po tazkopadnejsom otvaraku sa konecne sliaplo na plyn. A kedze to "zabudli" v prevej epizode, aspon trosku uviedli do obrazu i medzinarodne pravomoci, hoci v ramci EU mi takyto typ operacii pride mozny ozaj len na urovni Mosadu, FBI, ci inych s najvyssim moznym utajenim, ci naopak velmi uzkou spolupracou. Samozrejme u nas, by nasa slavna SIS, zrejme ani len netusila, ak by tu niekto operoval, kedze vieme ako sa stavia k otvorenej dezinfovojne agentov na ruskej ambasade. Netusim, ako "bojuje" s touto hrozbou, ci je to len oznam ceruzkou na A4-ke predsedovi parlamentu a dalsim opravnenym ustavnym cinitelom a tym to nu hasne. ()

yvona

Ano, budovy mají i zadní východ. Speciální jednotka rychlého nasazení to ovšem stále netuší. Snad se  jednou dočkám jejího wow prozření a scénárista už nebude kurvit její bleskový zásah hned v úvodu pizody. ()

tomik99

Extrakce Gabiho Eliho týmem je malinko podobná zápletce z minulé řady, kdy se zachraňoval pár v Gaze. Snad jen tato epizoda měla jistou podobnost a následně se bude jednat o něco svěžího. ()

OtokPag

Doron: “proč nejsou venku a nezatýkej lidi?!” Kolega:”Dorone, nejsme v Nábulusu”  (ono to bylo poznat jen podle staveb, SPZ vozidel a deště, ne podle lidí - byl to Brusel😵‍💫) Krásná ukázka, jak se ve státech západní Evropy “umí  policie” vypořádat s islámským terorismem. ()