Přímý přenos z udílení cen Herecké asociace za mimořádné jevištní výkony uplynulého roku. Večerem v pražském Národním divadle provází Antonín Procházka. Nominace v letošních Cenách Thálie jsou až na několik výjimek daleko více než v jiných letech ve znamení mladých. A to nejen díky kategoriím baletu a muzikálu, kde se to jaksi zejména předpokládá. Nominace jsou také netypicky rozloženy po celé republice, i když pražské Národní divadlo, Národní divadlo moravskoslezské a Národní divadlo Brno jich mají nejvíce. Mladý bude také program, který bude slavnostní udílení cen doprovázet. O tom, kdo nakonec tolik vážené ceny získá, nebude nikdo vědět až do poslední chvíle ani v zákulisí, protože o nich se definitivně rozhodne za zavřenými dveřmi až hodinu před přímým přenosem. Věřme tedy, že nás čeká večer plný napětí a mladistvé energie. (Česká televize)

Eleanor05

Velmi dobře zvládnutý přenos, daleko lépe, než třeba Český lev. Většinou se mluvilo k věci, přenos nebyl zdlouhavý, většina pozornosti se soustředila na divadlo a nominované. A nemusela jsem se bát, že budou ceny za umění předávat jaderní fyzici... ()

ForGump

Nejlepší ceremoniál, jaký jsem za dlouhou dobu viděl. Tak decentní a přitom vtipný. Pan Procházka je skutečným moderátorským esem. Ano a pan Zindulka vystihl smysl divadla skvěle. Prkna, co znamenají svět zasvítila a hlavně v tom nejkrásnějším prostředí Národního divadla. Opravdu velmi působivé. Ať žije Thálie. ()

jfaba

Antonín Procházka nezklame. Od něj by se mohli ostatní učit, jak nenuceně provázet nominačním večerem, aniž by to někoho nudilo a zároveň to bylo vtipné. ()