Pät kamarátov z detstva si užíva život v byte v srdci Paríža - vďaka veľkorysosti jedného z nich, Samuela. Jeho otec mu však náhle zastaví prísun peňazí a Samuel sa v snahe neprezradiť nepríjemnú situáciu svojim priateľom púšťa do riskantných projektov. Šťastie mu veľmi nepraje a nechtiac sa zapletie s miestnou mafiou, poštve proti sebe drogových dílerov, neuspeje vo svete diskoték a dokonca sa stáva hľadaným políciou. Nezostáva mu nič iné, než sa kamarátom priznať a požiadať ich o pomoc... (Itafilm)

Jara.Cimrman.jr

"Mám tu skútr. Nechceš ojet?" Dementní feťák, zabržděný nadrženec, zkrachovalý ulhanec, obsedantní hypochondr a docela pěkná slečna. V čem je tato pětka bláznivá? V ničem, ale mě spíš vadí, že nebyla ani trochu vtipná. Patrně to bude ve mně. Já se totiž neumím pořádně uvolnit, nikdy se nesjíždím, při sledování bukkake se neudělám a kálení na rohožku mi připadá dětinské. Vlastně mě bavilo jenom to Thajsko a zásahy dvou obličejů jednou fackou. To bylo prima, ale jinak to oscilovalo mezi nudou, trapností a spoustou nezáživných keců. ()

M_crha

Nevím kam to zařadit , každopádně je to perfektní komedie. Možná bych to přirovnal k Fakju pane učiteli ale má to určitou jemnost a takový ten zábavný esprit co mají francouzské komedie. Je to čistá kino zábava, která rozhodně neurazí a scény z filmu se každému budou vybavovat dlouho potom co film viděl. ()

Hapretor

Kdyby taková parta doopravdy existovala, tak se jí vyhnu obloukem a to hodně velkým. Jeden větší debil než druhý. Ježiž, to byla tak nesympatická hovada, to se dalo těžko dokoukat. Místy je to i hodně blbé, málo vtipné. Přehmat. Tohle mi nesedlo. Herci hnusní, jen ta holka, ta byla fakt kus - jinak všechno hnus - fakt jsem byl akorát znechucenej. Ten černoch (nejsem rasista) byl snad nejošklivější herec, co jsem dosud viděl - a oni ho dosadí do role totálního nabodávače - to bych blil velebnosti !!! Jediný opravdu vtipný moment - úsek - je snad ta velká párty, ale je tam taky hodně debilních momentů - prostě tady scénář vyprojektoval úplně debilní nechutná hovada - hlavně ten zhulenec - vůbec ne vtipné, jen blbé, odpuzující, totálně dementní - to dokáže člověka akorát rozčílit, ne pobavit. Sakra, mám chuť dát tomu odpad !!! ()

Olík

Francouzská komedie už dlouhé roky není jenom zaprášená vzpomínka na plodné roky pánů de Funèse, Richarda, Lefebvreho a dalších. Francie made in rok 2016 se už spíše kloní k zámořskému stylu vyprávění a v tomto případě to není tak úplně na škodu. Bláznivé (jak by naznačoval český překlad názvu) to tak úplně není, ale jinak příjemná trendy záležitost. Pět postav, pět charakterů a jedna ne úplně originální drogová zápletka. Příjemné, zábavné, pařížské. ()

mira007

Francouzská studentská komedie o pěti kamarádech, kteří si pronajmou byt v centru a pak ho nemají jak zaplatit , tak se dají na dealování drog Je to svižné, vtipné, ale často za hranou prcičkového fekálního humoru, dialogy odvážné, trocha sexu a romantiky. Má to pár slabších nebo i hloupých míst, ale jako celek to ušlo. Nic pro intelektuály. ()

• Natáčení probíhalo od 27. května do 28. července 2015 v pařížském regionu a v Thajsku. (bianci)
  • Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (ČSFD)