I Love You Both

• USA Quarter-Life Crisis

Krystal a jej dvojča konfrontujú dvadsaťosem rokov svojej spoluzávislosti, keď začnú chodiť s tým istým chlapom. (dwdb)

silentname

"I Love You Both" hodnotím ako film bez akejkoľvek idey, života alebo čo len nápadu dotiahnutého do konca. Je to proste len sledovanie súrodencov Archibaldovcov, ktorý je tak nesktočne nezaujímavý, otravný a zle podaný, že vôbec neviem čo viac by som mal k tomu dodať. Keby mám povedať pozitíva, tak by som jedným slovom povedal iba "Andy". Je dobrou postavou, má reálne aj nejaký charakter a chvíľku film aj niekam posúva. No potom tú cestu absolútne zahádžeme kamením a nikam ju neposunieme. A to ma úprimne nudí. Ostatné postavy mi sympatické nie sú. Okey, Donny je ešte okey, no všetci ľudia okolo našich hrdinov sú absolútne zúfalé pokusy o to dať filmu nejaké postavy a reálne momentky buď nejdú nikam alebo nemajú žiadnu skutočnú pointu vo filme. Hudba je nudná, vizuálne je to nudné, napísané je to otrasne a dokopy to nemá absolútne nič na ponúknutie, dokonca ani len názov filmu sa nikam nevyvinie pričom priestor na to bol. Ak mám dať odporúčanie, tak tento film ani len nesledujte. Hodnotenie: D- ()