Agentce FBI je nabídnut milion, když pomůže zloději utéct z uneseného letadla. (Filmbox)

kaylin

Denise Richards jako drsná policajtka, která je převelena, protože se nedrží příkazů, jako jediný, kdo může zachránit unesené letadlo? Proč ne, staly se už divnější věci. Dolph Lundgren jako záporák? No tak to určitě, jen je strašná škoda, že je tady tak moc upozaděn. Nic převratného, ale za mě to na průměr v akčním žánru stačilo. ()

malylada

Zápletky v letadle jsou vždy atraktivní a zamrzí, když půlku filmu Merkin neví, co s tím a nudně přešlapuje na místě. Vynikající casting zločinců byl trestuhodně nevyužit, především role Lundgrena, Liddella. Velkým problém jsem viděl v obsazení hlavní hrdinky, jakož to policistky, která má všechny zlikvidovat. Akční scény jasně ukazují, že nic neumí a půlka z nich se raději odehrává ve stínu. V závěru samotná likvidace nemá šmrnc a vlažné tempo se nikterak nemění. Vizuál je překvapivě slušný, ale vše ostatní je hodně odfláklé.......4/10 ()

Lacike

Ujo za kamerou to ma celkom v ruke a technicka stranka na dts (direct to shit) pomery vyzera solidne. Ale co z toho, ked to reziserovi cely cas kurvi ujo za pisacim strojom jak stupidnymi dialogami tak celou tou imbecilnou nezmyselnou zapletkou nad ktorou som sa zasmial maximalne 1-2 krat (jednoznacne vedie WTF stevard). Takze to nedokazal zachranit ani ujo za PC, ktory krvopotne cely tyzden prekladal cz titulky. Denise Richards uz v xichte za vela nestoji a hrat stale nevie. Dolph ako hlavny zaporak cely film presedi v kokpite a v akcii sa skoro vôbec nepredvedie. Najviac zaujme jeho prvotne skoro nadprirodzene zjavenie. Ostatni su hnusne vyzerajuci no name herci. Okrem solidnej technickej stranky to ma este celkom peknu hudbu, takze kvôli tomu filmu dam jednu hviezdicku, ale vysledok je aj tak kurevska nuda s ktorou nema cenu stracat cas. 1/10. P.S. Existuju ludia, ktory tejto srajde dali rovnaky pocet hviezdiciek ako megapecke Under Siege 2. Nechapem ich, nerozumiem im, ale som rad, ze mam lepsi vkus ako oni. ;-) P.S.2 Snad to bolo dost strucne. ()

Wacoslav1

Škoda začátek byl slibnej. Vypadalo to, že se jedná o ten typ podfinancovanýho béčka co bude aspoň záměrně stupidní a zábavný, ale platí to jenom pro první půlku. Nejvíc pobavil šaškující stevard a jeho nekompromisní likvidace. Pochopitelně o originalitě nemůže být ani řeč, pokud jste viděli pár filmů na téma únos letadla nebo snad rovnou úplně všechny (jako já) tak vás nemůže nic zaskočit. Klišé se vrší, akce je bohužel kurewsky málo, jak je u posledních podobných levných kousků zvykem a tak zůstává na pobavení jen ta brakovitost snímku, ale ten se bohužel v druhé půlce přepne do zbytečně vážné polohy a už to není ani zdaleka taková sranda.. Takže co tu stojí za zmínku? Mno Deniska je každopádně pořád šukézní. Dolph si tu určitě udělal slušnou bokovku natočenou za pár dní kterou si v záporné roli odseděl celou v pohodě za kniplem a dohromady tu má všehovšudy asi 15 minut a skončí neslavně. Efekty letadla kupodivu nejsou nejhorší a možná spolu s honoráři pro dvě hlavní hvězdy stáli nejvíc. Tak jako tak ve finále z toho je jenom další podprůměrný provařený direct to torrent kousek na který si za pár dní jen stěží vzpomenete.30% ()

radomiil

Snímek s hnusnevábně působící, překopanou druhou Daryl Hannah(musím si jednoduše postesknout, jak byly v mládí/začátcích kariéry neskutečně atraktivní+přitažlivé)a podívejte))viz. mořská panna Žbluňk! nebo úvodní Hvězdná Pěchota pro D.R.;navíc jí doporučené seskakování po vysunutých nouzových gumových"schůdkách" téměř při vzletu tedy jest bezkonkurenčně vymaštěné i v podobných demagogiích ()

• Natáčelo se od 1. února do 26. února 2016 v Los Angeles (Kalifornie, USA). (GASTON73)