Yancy (Audie Murphy) se vypravuje do města prodat kožešiny, které nalovil v horách. Jeho cestu však protne Marcy (Joanne Dru), která trvá na tom, aby mohla jet s ním. Yancy po nátlaku svolí. Po příjezdu do města ovšem oba zjišťují, že oni sem rozhodně nepatří. (Mol)

Martin741

Jediny Dzek Sher, ktory sa mi videl. Fakt namakany film, on + ona sa chystaju domesta predat kozusiny... v meste nie su vitani. Kto, co, preco, ako, kde a za akych okolnosti sa to stalo - tak o tom je tento film. neznamy filmecek, ale vyborny, dalsi krasny dokaz, ze najlepsie westerny vznikali v neporekonatelnych 40. a 50. rokoch . 84 % ()

Mol

COULD BE BETTER FOR EVERYBODY IF YOU LISTEN TO ME!!! Wou to bylo něco. Film bych přirovnal k vlaku. První hodinku si jedete v kupé a kocháte se z okna nádhernou krajinkou, pak ale přijde závěrečná dvacetiminutovka a vlaku bouchne kotel a ještě k tomu se řítí z kopce. Scéna na tanečním parketě, nebo ta když si Yancy jde pro Marcy. Přímo dech beroucí. Marcy je ke všemu tak naivní, až je to krásné. Celou dobu jsem Audiemu přál, aby už konečně vytáhl hlavu z prdele a nesoustředil se jen na tu od sluníčka přesušenou škebli, když má vedle sebe tuhle tu nádhernou sedmikrásku. ()