Campbell

Další z řady hloupých, nicméně zábavných béčkových monster hororů z 60 let. A teď musím přiznat že i když miluju příšery tak tady mě nejvíce bavily scény bez ní. Bylo napínavý koukat co dělají vojáci. Film měl hodně dobře natočených a napínavých scén. Bohužel to končí po tom co se objevuje titulní monstrum, které působí až moc špatně. Je to takový nemastný neslaný hovínko. Doslova vypadá jak hovno, a vypadá jako když tvůrci na něj hodily totálně všechno co našly. Celkově v půlce film jde totálně dolů a je to strašně stupidní a nudný a plno dialogů o tom kde se vzalo monstrum je hodně hloupé. Ale je to zábavné a dobře natočené béčko. ()

Fox85

Od všech možných přerostlých zástupců hmyzí říše jsme se v tomto filmu dopracovali až k novému druhu - napůl rostlina a napůl živý organismus. Zápory filmu jsou - nuda, nastíněný milostný trojúhelník vyzní do ztracena (možná jen dobře), a podle mě stupidní jednání velení. Film má ale i nějaké klady - slušné scény s příšerami (hlavně co se týká kontaktu s lidmi :) a to je vše. Viděl jsem i horší. ()