Když dorazí anomálie, musí Burnhamová a posádka najít způsob, jak navázat komunikaci, než vyprší čas. (SkyShowtime)

tata22

Poslední dva díly malinko lepší, alespoň nějaké napětí tam bylo. Ale pořád si myslím, že celkově celá serie by stačila maximálně na 1 díl u starších serii, třeba Nové generace. Bohužel opět to množství citů všude kolem, šílené výlevy a nakonec mi dorazila návrativší se Tilly. Opravdu Vám někomu přijde jako hrdinka, idol ženské krásy či charismatická zachránkyně Vesmíru? Stateční kadeti zachraňují planetu, kam na to ti tvůrci chodí, už tyhle blbosti přeskočily i do filmů. Proč zrovna kadeti, to němá lidstvo dost normálních zachránců ? :-):-). Takže suma sumárum asi nejhorší serie v dějinách Star Treku. A to já si blbec při shlédnutí první serie myslel, že horší už to být nemůže. Ale vážně bylo.... ()

tomik99

Jediné pozitivum je to, že to konečně končí. Hned jsem ten díl pouštěl s mnohem menší nechutí než vždycky. Finále nemohlo nic vylepšit, ale také nic zkazit. Pocity smíšené, dávám nakonec průměrné hodnocení, protože to až tak strašné nebylo. Ale tenhle seriál zůstává jedním z nejzbytečnějších seriálů v celé historii. ()

Paajiik

Po přečtení první recenzí jsem to očekával horší. Možná je dobré raději nic neočekávat. Obecně jsem od celé série čekal něco trochu víc (i bez těch větších očekávání), hlubší problém, hlubší řešení, větší obeznámení s novým druhem, technologiemi, světem, ne jen se klouzání po povrchu a vše hladce vyřešit. Pokud by scénáristi poodstoupili od emocí a řešení postav a dali si práci s detaily, které mám osobně na sci-fi a starších Star Trek seriálech rád. ST:D je pro mě zábava na páteční večer, ale důvod, proč se na seriál podívat kdykoliv podruhé mi tu chybí. ()

ReichelTomas

Opět velmi dobrý díl, což je pro Star Trek: Discovery nezvyklé :). Jenom teda to, že někdo, kdo porušil ty nejtvrdší zákony Federace, je "za trest" jen poslán pomáhat poškozeným světům, to je trochu blbost, ne? 5 hvězdiček až do vyřešení problému s anomálií a návratu domů, avšak po tom návratu je to vyloženě odpad, možná jedna hvězdička, tam už se vrací ST: Dis. ()