Burnhamová a posádka se pokoušejí navázat kontakt s bytostmi zodpovědnými za anomálii. (SkyShowtime)

cernakus odpad!

No v dnešním dílů si banda Kurtreku chtěla očividně hrát na Příchozí (2016) , ale protože inteligence jejich homofanoušků je na úrovni 8 letého děcka, tak to bylo patřičně přiblblé.  I přiznaným buznám musí být jasné, že tento typ kulturní antropologie do Star treku nepatří. Prvně proto, že je zcela vyloučeno, že by civilizace na vysoké evoluční úrovni nebyla schopna komunikovat s lidmi napřímo a ze své iniciativy (toho byli schopni i ezoteričtí proroci, kteří nechápali koncept času) a za druhé proto, že lidé ve 23/32 století nejsou banda dementních scénáristických hovad století 21. Proto nebyl v ST nikdy koncept problémů v komunikaci rozvíjen. Nepočítalo se s ním a přenechávalo se žvanivým a hloubavým scifi dílům. Ovšem nejvíce mně namíchl již otevřeně přiznaný souboj exaktní vědy (Tarka) a humanitních homosraček (všichni ostatní), které povede k jasnému "poselství", že exaktní věda je fujky a důležité je, že se člověk uvnitř cítí jako sluníčko.  Takže dneska odpad a celá série dostane taky odpad. Musel by se stát zázrak, abych změnil názor. Chtěl jsem být jakž takž u STD objektivní, ale po dnešku na to kašlu. ()