Burnhamová a posádka se vydávají za galaktickou bariéru; Book zjišťuje pravou motivaci Ruona Tarky. (SkyShowtime)

Barthezz odpad!

takhle probihalo moje sledovani toho dilu : [kazdy znaminko > == preskoceni o 5 minut dopredu] slzy > brekot >  keci > keci > teplousi > keci > fyzikalni nesmysl > teplousi > horus8 a jeho kamaradi z prahe od Modry laguny dou k vode na vylet resit svoji minulost u ohynku> neuveritelny CGI nesmysl > brekot a slzy > otevrenej konec > titulky ()

tata22

Malinko se nám to vylepšilo. Je tam aspoň nějaké napětí a scéna s geniálním vědcem ve vězení možná zatím nejlepší... Ale láska mezi prezidentkou Vulkánu a jedinou jakžttakž solidní postavou "Saru" je tedy dost mimo. Ostatně většina těch dějových linek týkajících se lásky do Star treku vůbec nepatří anebo jen okrajově nebo jen sem tam. Ale tady je to pomalu hlavní osa příběhu. Těch zamilovaných dvojic je tam víc než v přiblých seriálech na NOVě či PRIMě. Těžko říci, kdo je v tvorbě soap oper, postavených zcela mimo realitu horší... Tak snad už to skončí a dočkáme se nějakého lepšího Star Treku. Horší už to snad být ani nemůže, i když jeden nikdy neví... ()

tomik99

Čumím na to 51 minut a nestačím se divit. Jak je možné udělat celý hodinový díl, ve kterém se nic nestane? Ale absolutně vůbec nic. Takovou nudu už jsem dlouho nezažil. Už ani nepomáhá zrychlené přehrávání, tohle se zkrátka a jednoduše nedá! ()