Posádka lodi Discovery vyrazí za záhadným signálem do nebezpečné mlhoviny. Zachrání tam jediného Kelpieňana, který přežil – a zjistí, co způsobilo Požár. (Netflix)

Martinius

rad by som tomu dal vyssie hodnotenie, len niet prilis za co. dieta, ktore sposobilo BURN, mi pride az prilis velka kravina. kdesi to aspon trochu zachranuje osyraa s trivialnym dejom na sposob voyageru: nejaky mimozemšťal obsadi lod a posadka ju v dalsom diele hrdinsky zachrani. vobec sa nebudem divit, ak vysvitne, ze BURN sposobila BURNhamova. ()

tomik99

Celý ten příběh v Mlhovině není vůbec špatný, ale z těch hereckých výkonů by jeden brečel. Pokud mě měl Doug Jones zde přesvědčit o svým hereckých kvalitách, tak je tomu spíše naopak. Co se týče příběhu, tak jsem si nedokázal vysvětlit asi horší vysvětlení Zážehu. Tvůrci to nemají vůbec promyšlené. A kapitánka Tilly? Asi to k tomu směřovalo, ale jsem rád, že první den v práci hned posrala tak velkým způsobem. ()

kubas369

5/10. Je až z podivem jak tenhle ST dokáže nastolit zajímavou hlavní zápletku a potom jí efektně spláchnout do hajzlu, a to už udělal potřetí v řadě, akorát ten septik je hlubší a hlubší. To vysvětlení požáru? Jako vážně? To že se dokáží nalodit jen tak, jaký taky divný, proč to teda neudělali hned, když k nim přiletěli? ()

RedRose odpad!

Myslím, že Star Treku jsem ještě odpad nedal, ale tady se už neudržím a v příští epizodě taky ne!!  Děcko, které v hologramech málem zlikvidovalo vesmír?! Neuvěřitelně debilní nápad!! Celkové zpracování bylo taky celkem děsivé! Logika úplně mimo a ti dva tam zůstali proč?? Za nedlouho by mohlo dojít k další události, ale my tady přežijeme maximálně den, tak tady zůstaneme?!?! Obsazení Discovery, nebo spíše předání lodi bylo profi! ()

MIRECSK

Moje nervy, to je snáď najneschopnejšia posádka v galaxií. Hlavne, že majú silné reči. To sa akože vážne nevedia brániť proti transportu? A keď už vedia, že to nedokážu, tak čo keby si pri červenom poplachu aspoň zobrali zbrane. A nesedeli pred tou obrovskou nepriatelskou vesmírnou loďou ako zhypnotizovaná kačka. Neskutočné! No a pôvodca toho strašného Burn-u, čo zničil takmer všetky lode v galaxií, to už je len čerešnička na pokazenej torte. ()