Císařovna Georgiouová je uvězněná v zrcadlovém vesmíru a pokouší se dát jeho dějinám nový směr. Jenže při tom narazí na nepřekonatelnou překážku jménem Michael. (Netflix)

tomik99

Třetí řada je o ničem, nicméně tyto dva poslední díly z paralelního vesmíru mě nesmírně bavily. Jasně mi ukázaly, že to je to nejlepší, co nejen bylo v první řadě, v Abramsových dílech, ale také tím nejúžasnějším na celém Star Treku, co dokáže tato série vůbec nabídnout. Mohl bych se na to dívat stále dokola. Jednalo se o nádherné rozloučení s Phillipou a teď hurá do jejího vlastního seriálu s Oddílem 31. Je jasné, že se vrátila do "přítomnosti", snad se potká i s Pikem a Spockem, ale o tom bude už její vlastní seriál. ()

Hopeman

Mě tak strašně mrzí a je mi líto co se s tím seriálem děje......tohle si ST nezasloužil......prosím "tvůrce"....jděte dělat telenovely, reality show...nebo muzikály....ale pochopte tohle není pro Vás......a my nepotřebujeme podsouvat jakékoliv myšlenky......my nepotřebujem nějakou SWJ..PC...LGBTQ...Gender equal......nám stačí když se tam objeví 7 z 9 a bez jakýchkoliv emocí řekne kapitáne my ty borgy rozjebeme ( samozřejmě že to takhle nikdy neřekne/ale mohla by) a to je to hlavní ...my trekís máme rádi myšlenku G.Rodenberryho akce-napětí-objevování-dobrodružství , ale nechceme být rukojmími ve vašem pseudosvětě, kde si děláte hřiště z toho co baví Nás! A tak mě napadlo co třeba kdyby jste šli do prd.......... a už se nevraceli. Předem velký dík!..................................................................................................................................................já musel jsem to napsat ....páč mi je z toho smutno. ()

Martinius

keby som tomuto dielu dal menej hviezdiciek, zhodil by som vybornu michelle yeoh a jej ikonicku philippu, ktora je priam kontrastne skvela v porovnani s mnohymi nepodarkami tejto serie. ak toto ma byt jej koniec, prichadza discovery o poslednu a jedinu originalnu postavu a trestuhodne zahodenu dejovu liniu terranov. toto viac nezachrania ani hribiky, ani hommage na povodny star trek, ani post mortem camea legiend TOS. este, ze je tu fesi admiral z imhotepa. picard, orville, kde ste? chcem konecne pozerat nieco dobre! ()

Sadova302b50

Minulý, docela ucházející díl ve mně zanechal oprávněnou obavu, co nám scénárista naservíruje do pokračování. Nedopadlo to až tak zle. Tato série nám představila už horší věci. Jen je škoda každé postavy, která není Michael, a i přes to se s ní autoři obtěžovali a blíže nám ji představili. U jedné zásadní osoby to platí dvojnásob. Slabší 3* ()

RedRose

U tohoto dvou-dílu jsem celou dobu přemýšlel, proč se na takový odpad vůbec dívám... Odpověď jsem nenašel, jen jsem se ujistil v tom, že postavy Georgiou a Michael (které nemůžu vystát celý tento seriál!!) jsou mi už tak nesympatické až protivné, že to asi brzo vzdám i přesto, že je to ST! Smutné, co pod značkou Star Trek dokáží vypustit do světa... /// Dvě hvězdy za to, že jsme Filipu viděli naposledy !! ()