Michael Burnhamová se dostává jako nový vězeň na USS Discovery. Kapitán Lorca chce, aby pro něj pracovala, ona v tom však cítí nějakou levárnu. Na spřátelené lodi mezitím dojde k nehodě a posádka zahyne. Všechny podle všeho zabil podivný tvor... (TV Prima)

DocBrown

Ok, chápu obvinění Burnham ze vzpoury, ale proč proboha na ní hází vinu za všechny ty mrtvé a začátek války, kterou evidentně vyvolali "Klingoni"? Bohužel kolem toho se točí půlka epizody a Burnham má nesnesitelně moc prostoru na úkol Sarua resp. kapitána Lorcy. Aspoň že se v druhé půlce už něco (co by vzdáleně mohlo připomínat Star Trek) trochu děje, a ačkoli vysvětlení proč měly na druhé lodi tak protažené ksichty chybí, koukat se na to zatím ještě dá. ()

eMejla

Tu jednu hvězdu dávám za vždy skvělého Jasona Isaacse. Pokud museli z politicky korektních důvodů do hlavní role obsadit negrošku s jakýmsi hovnem na hlavě, určitě mohli vybrat líp. První půlhodina se táhne jak sopel a Majklův herecký projev je mi krajně nesympatický, kromě jiného. Pak se z toho stane jakási parodie na Vetřelce a na konci je nastíněno zásadní tajemství kapitána Malfoye, které určitě bude rozvedeno v dalších dílech. Po trapných prvních dvou dílech jsem čekal konečně nějakej nářez a jsem nadmíru zklamán. ()

andrevs

Prvé dva diely to už naznačili (vzbura) , ale tento diel konečne ukázal realistickejšie správanie dôstojníkov federácie. V tomto novom star treku už nie je všetko čiernobiele a sterilné. K tomu úžasné triky, kamera. Verím že to bude nejlepší star trek seriál vôbec. nezožne však toľko slávy u nostalgikov. ()

RoyBatty444

Stále nie som presvedčený o tom či sa pozerám na Star Trek seriál lebo to má spracovaním bližšie k filmom. V tejto epizóde som ale už mal trochu pocit, že sa predsa len zostrártrekovatevia aj keď vizuál tomu stále neodpovedá. Mal som ale taký pocit ako by sa mi páčilo kam sa v novom šate a skladbou dialógov uberá, a to vpred. Kam to ešte nevedno. ()

Tom_Lachtan

Třetí díl a troufám si říct, že zároveň opravdu první, jelikož episody 1a2 fungují samostatně a mají funkci zcela uvozovací. A baví mě to, fakt mě to baví, ale bohužel je to provinilé bavené, jelikož je tam hrozně moc věcí, po kterých mám hořkou chuť na patře, je tak jasně patrná béčkovost a aura sci-fi seriálů devadesátých let, ale... Sakra, furt mě to baví. Jen doufám v menší episodičnost a větší důraz na celkový děj, prosím pěkně, smutně, prstíčkem hrabu. ()