H2O Podmořská dobrodružství

• Nemecko H2O Abenteuer Meerjungfrau (viac)

Tři studentky, které se promění v mořské panny, kdykoli se dotknou vody, prožívají podmořská dobrodružství a svůj nový život drží v utajení. (TV Minimax)

Krnac

To že je narozdiel od predlohy animovaný využíva ale zároveň na to trpí. Seriál je oveľa viac detský a má aj horšie postavy ale za to má oveľa lepšie spracované prostredie a nápady sa neopakujú. Hlavná skupina stále dosť sympatická. Vďaka animácii sa s dna mora vytvorila nová lokalita kde sa odohráva časť deja (áno vedia sa rozprávať so zvieratami), to si myslím minimálne deťom sa bude naozaj páčiť. Čo mi vadilo najviac bolo extrémne zatajovanie to že sú morské panny občas do absurdnej miery čo je ale prenesené s hranej ale tam to aspoň občas niekomu povedali (aj keď ani tam to o nich nevedela ani vlastná rodina takže to isté) a celkovo že vplyv deja na seriály vidno vyložene minimálne. Proste dobrý seriál pre deti bez opakujúcich sa zápletiek, pre starších silno záleží na vašej schopnosti vypnúť mozog, ak to nedokážete seriál není pre vás. ()