Po smrti Dr. Elwyna Claytona si jeho brat - dvojča Dr. Lloyd Clayton evidentne vydýchol. Elwyn sa totiž veľmi zmenil po príchode zo svojej cesty do Indie, kde sa začal zaujímať o mysticizmus a okultizmus. V skutočnosti Elwyn vstal z mŕtvych a stal sa upírom, aby sa pomstil na bratovi za svoju predčasnú smrť. Navzdory niekoľkým záhadným úmrtiam v meste Lloyd odmieta uveriť, že jeho brat je upír. Keď Elwyn zaútočí na ich neter Gayle, Lloyd vyhľadá pomoc svojej snúbenice a spoločne sa snažia bojovať proti zlu medzi nimi. (matriosa)

MM_Ramone

Nudný, starý vamp-horror bez štipky strašidelnej atmosféry. Čo je predovšetkým zapríčinené nedobrými hercami, zlým hudobným doprovodom a slabou réžiou. No a hlavná upíria postava Dr. Elwyna Claytona má charizmu údržbára v dôchodcovskom veku niekde z Hypernovy. V porovnaní s vampírskym preborníkom Belom Lugosim, pôsobí ako trapný šašo. Nie všetko čo je staré je aj dobré. "Dead Men Walk" z roku 1943 je výstižným príkladom tohto tvrdenia. * ()

pornogrind

O5 jde o film kterej tu většina uživatelů „zhanila a poplivala" ale já nemám důvod. George Zucca mám rád. A zde si zahrál dokonce dvojroli. Sice pro roli upíra nemá takový charizma jako třeba takovej Bela Lugosi ale vyloženě mi nevadil. Dwight Frye v roli jeho pomocníka byl taky chvályhodnej. Celkově sice příběh nepřinese nic novýho ale i přesto nenudil. Stopáž je milosrdná takže opravdu nemám důvod abych i stěžoval. 3hvězdy ()

Oktavianus

Slabé. I "někdo jako Renfield" Dwighta Fryeho je směšný a špatně zahraný, a to jsem se na něj těšil asi nejvíc, protože Zucco je jako upír přetěžkej omyl. Nemá to atmosféru, styl, nic moc zábavnýho ajedno z mála pozitiv filmu je snad leda to, že je krátký. A to je zoufale málo. Abych tedy úplně nekřivdil, najdou se scény, které vytrženy z kontextu nepůsobí špatně, takže k těm dvěma hvězdám se moje hodnocení nakonec zuby nehty vyšplhá (ale uznávám, že je to i proto, že starým hororům prostě nadržuju). Tohle už fakt ne. ()

liquido26

Gregory Zucco hraje dvojčata. Jeden z nich je upír a ten druhý musí před ním ochránit svou neteř a pokud možno ho zlikvidovat. Je to sice velice slabý film, ale pořád ne taková tragédie, jak jsem čekal. Zucco se na roli upíra samozřejmě vůbec nehodí. Šílení vědci a zločinci mu jdou mnohem líp. Dwight Frye zde hraje upírova pomocníka - podobně jako třeba v Drákulovi, ale po výtečných hereckých výkonech z 30. let už není ani stopy. ()

Flaxik

Vykradený Drákula s primitivním dějem, přehrávajícím poskokem a hlavně upírem, který vypadá jako strejda odvedle, nemohl zaujmout asi ani ve své době. Druhá hvězda z lítosti. ()