Volně navazující pokračování ve kterém je Duane spolu se svým bratrem odvezen do nemocnice. Odtud se jim podaří utéct a schovat se u stařeny a její dcery. Ale stařena má na půdě také pár monster, které se zde schovávají. Duane chce odejít a monstra jsou prozrazena - dokáže jim pomoci, nebo bude vyzrazeno jejich děsivé tajemství? (Chupacabre)

PetrPan

Jednička byla zábavná bizarní blbůstka se střípky hororové atmosféry a slušnou porcí krve, druhé pokračování je prachsprostá blbost s příšernými maskami a vůbec vším, od herců až po scénář, dokonce chyběly i animované sekvence s Belialem. V celém tom "děsběsu" však potěší jedna osamocená vydařená scénka jako vystřižená z Vetřelce, máte-li tedy smysl pro nadsázku, a právě za ni jedna ušmudlaná hvězdička přilétá. ()

ledzepfan

Pokračování velmi osobité jedničky se nese v dost odlišném duchu. Tentokrát už to není komorní a smutný příběh o tragickém vztahu dvou bratrů navzájem na sobě závislých a společně ztracených v nepřátelském světě, ale spíše absurdní a bizardní sociologická "pohádka" o hledání bezpečného místa(možná domova) a přátel. Grotesknost vybičovaná do závratných rovin tomu zdánlivě dodává komický charakter, ale znova-stejně jako u prvního dílu-jde o příběh hlubší(nebo spíše chytřejší) než se zprvu zdá. Henenlotter prostě umí(a chce) svá témata divákovi předkládat v nekompromisně divném a trashoidním balení a nabízí syrový zážitek tam, kde by jiní sklouzávali k melodramatu nebo efektnímu artu.... Abych to zase nepřechválil BC2 je opravdu kvalitativně o level níže než jeho předchůdce, technicky to má dost much a celkově se může snadněji stát, že to nenaladěnému divákovi prostě nesedne = Svéhlavá a zajímavá divnost. ()

Astaroth12

Tak toto bol prúser prúserov. Všetko bolo v pohode, kým sa nezjavili tí pogumovaní pandrláci, horšie spravené monštra som vážne ešte nevidel a to už boli 90 roky. Hlavne ten trasľavý zubatý škaredý zajac bol môj top, ale i ostatný bol hnus. No fuj, čakal som aspoň na tú scénu. čo popísal PetrPan vo svojom komentári a áno spomenul som si na votrelca, že ako by sa tváril, keby to videl, hádam by sa od tej hanby aj rozpustil a nepotreboval by na zničenie ani Ripleyovú, ale stačil by na to tento brak. 1* a ani neviem začo, hádam kvôli sexu dvoch mozgov. ()

eraserhead666

Došlo přesně k tomu, čeho jsem se nejvíce obával. Frank, ten lotter, ukolébán oprávněně vřelým přijetím jedničky, udělal tu nejhloupější věc, co udělat mohl. Srazil Belilala z piedestalu jedinečnosti (a tudíž děsivosti) a z dvojky udělal vlastní verzi X-Menů, neboť tam těch mutantů nacpal více. Jenže oni tam jenom jsou a prakticky nic nedělají. Zíval jsem zhruba od prvních patnácti minut, závěrečných cca 12 jsem už prospal. Pouštět si to znovu a zjišťovat, zda jsem nepřišel o něco výjimečného, nehodlám. Stejně jako jít do trojky. ()

Bloody13

A sakra, tady ten propad kvality je minimálně o dvě třídy. Nejen, že se Belial dočkal nepovedených kosmetických změn, on se i povahově zklidnil, skoro "zfotrovatěl." A nepotěší ani panorama groteskních monster, jejichž vizáž se vrátila do sedmdesátých let. Dvojka vůbec působí dost bezzubě, oproti jedničce až okleštěně. Ani si nechci představit, jak by dopadlo pokračování výborného Brain Damage. ()